Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A szobatársam lány létére...

A szobatársam lány létére hetente csak egyszer fürdik. Már a második nap nagyon kellemetlen szagot áraszt magából. Hogy mondjam meg neki finoman, hogy büdös és menjen zuhanyozni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 14. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Öntsd le egy pohár/vödör vízzel, és mondd meg neki, hogy addig fogod csinálni, míg rá nem szokik a mindennapos fürdésre.
2018. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Hát először ha valaki hanyagolja a fürdést az utalhat debresszióra is vagy valami más lelki sérülésre . Először ennek járj utána . Ha meg mégis csak trehány akkor 2 opció : egyenesen megmondod neki hogy kezdjen magával valamit vagy nem dobálod ki a szemeted és a térfelére gyűjtőd ,addig amíg nem kezdi zavarni . Aztán ha szól akkor jöhet a kompromisszum :) hajrá
2018. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Ha finoman akarod megmondani, mondd neki azt négyszemközt, amit ide leírtál.

Ha viszont a finom alatt azt érted, hogy úgy akarod a tudtára adni, hogy ne sértődjön meg, akkor kb. sehogy, ilyet nem igazán lehet úgy megmondani valakinek, hogy ne legyen belőle sértődés :/ Esetleg megpróbálhatsz valahogy célozgatni, pl. ajándékba veszel neki tusfürdőt, dezodort, hátha veszi a lapot.

2018. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

- Anna, légyszives menj fürdeni.

- Tessék?!

- Menj fürdeni. Meleg van, megizzadtál, fürödj le.


Valahogy így. :)

2018. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
Te se fürödj egy hétig. Ha azt mondja, hogy menj fürdeni, mert büdös vagy, akkor mond neki, hogy menjen ő is. Büntesd úgy, ahogy ő büntet téged. :D
2018. máj. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5


Nem tehetem meg hogy 5-6-7 napig nem fürdök. Emberek közé járok minden nap és elégge megszólnanak.

Itt gyakorin olvastam, hogy valaki a büdös lakótársát pálpusztai sajttal szivatta meg. :D

2018. máj. 14. 23:26
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyik este csak szimlán megkérdezném hogy mikor fürödtél, mert nem figyeltem.ezt kicsit mosolyogva, mintha csak érdeklődnél, nem számonkéred. Aztán lehet tovább menni.pl ha azt mondja neki elég a heti 1, mondhatod hogy az nagyon kevés, mert az ember sokszor nem érzi saját maga szagát, viszont a környezete igen.
2018. máj. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem meg így: Fekszel az ágyadon, olvasol egy könyvet, egyszer-csak leteszed és elkezdesz szimatolni. Aztán megszólalsz : Pfejjj, te is érzed ezt a s..egg és ..na szagot ?! Már tegnap is éreztem, honnan jöhet ?
2018. máj. 15. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell keltelni meg célozgatni rá, mert az nem vezet semmire. Legtöbbször az ilyen emberek fel se fogják a célozgatást.

A fentebb javasolt "Meleg van, leizzadtál, érezni a szagod, menj fürdeni légyszíves." megoldás lenne szerintem a legjobb. Persze mikor csak ketten vagytok a szobában. Mégse alázod meg, és ha olyan hangon szólsz oda mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne akkor nem hiszem hogy megbántanád.

2018. máj. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

En sem tudnam megmondani neki! ☺

En keszitenek neki egy ajandekot,vennek egy tusfurdot,csokit es levelben megirnam kedvesen,szeretettel,hogy mi zavar es a parnaja ala rejtenem vagy ahol megtalalja.

Ebbol sertodes csak nem lehet...

2018. máj. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!