Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg neki finoman?

Hogyan mondjam meg neki finoman?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Közösségi munka címszó alatt most egy általános iskolában vagyok a nyári napközis gyerekekkel, és lenne egy elég kellemetlen helyzet amivel nem tudok mit kezdeni. Adott egy 8 éves kislány, aki egyfolytában simogatja a karomat, az ölembe, nyakamba, hátamra akar mászni de ez nekem elég kellemetlen. Ma már fel is akart hívni magukhoz, illetve valahogyan beírta a telefonszámát a telefonomba... Mégis miként mondhatnám meg neki, hogy:


1: Amúgyis fiatal az ilyenekhez.

2: Főleg úgy fiatal az ilyenekhez, hogy egy kétszer olyan idős fiúval csinálja ezeket.


Nem szeretném megszégyeníteni, vagy kellemetlen helyzetbe hozni azzal, hogy a tanárnőjének vagy a szüleinek ezt elmondom, de amikor én beszélek vele akkor sem szeretném megbántani esetleg mert amúgy egy aranyos kiscsaj, csak gondolom tv-ből, filmből, tesótól vagy valahonnan ezeket látta. Valami tipp esetleg?



2016. júl. 13. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Telefonodra tegyél kódot. Az öledbe ne engedd be, se a hátadra mászni, ha a karodat simizi, akkor húzd el. Ne finomkodj, nagyon gyorsan szólj a tanárnőjének, hogy a kislány mit művel, mert így kezdődnek a csúnya félreértések... egyszer lássa meg valaki, hogy egy 16 éves fiúnak egy nyolcéves kislány ül az ölében és simogatja... ne tedd ki magad ennek.
2016. júl. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%

Hello! Először is ez egy ennyire fiatal kislánynál nem igazán normális...

Nagyon gáz helyzetben vagy (nem sértegetni akarlak) egy ilyen kislány nagyon hamar megsértődik nem tudod neki igazából megmondani.... a tanárnőjének vagy a szüleinek SEMMI KÉP SEM említsd ezt.

Lehet, hogy nem is igazából rád kattant, hanem arra, hogy jóval idősebb vagy nála, de nem vagy olyan idős mint a szülei és gondolom nem beszélt még tizen-huszonéves srácokkal...


Sajnos nem igazán tudsz mit kezdeni..... Sajnálom, hogy nem tudtam segíteni.. de remélem megoldódik a problémád!

2016. júl. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vigyázz, mert könnyen Tökölön találhatod magad..
2016. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tanácsot a tanárnőjétől, mi a teendő ilyen esetben. 8 évesen nem hiszem, hogy ebben komoly szexuális töltet van, inkább szeretethiányos a kislány, bár, ki tudja...Magadat is véded azzal, ha szólsz a tanárnőnek, és jó eséllyel tud használható tanácsot adni, hogyan háríthatnád tapintatosan, de határozottan a kislány próbálkozását.
2016. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem is légy távolságtartóbb vele, vagy esetleg próbálj ne tudomást venni róla. Én is 16 vagyok, de nem is tudom mit csinálnék. Sok van még hátra a közösségi munkádból? Mert ha nem, akkor utána úgy is el fog felejteni a kiscsajszi.
2016. júl. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem csak felnéz rád. Emlékszem, amikor én voltam ennyi idõs, én is nagyon szertettem néhány nagyobb lányt, mert felnéztem rájuk és nõvéként tekintettem rájuk. Mondjuk én is lány vagyok. Lehet, hogy ez a kislány csak nagyon szeretett volna egy bátyust, vagy ha van neki, akkor lehet, hogy nincs vele elég jó kapcsolata. Ha zavar, akkor szerintem is neki mondd meg, lehet, hogy megbántódik, de ha a tanárnak mondanád, õ is ugyanezt tudná csak csinálni.
2016. júl. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!