Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kétszer nem felel vki az...

Ha kétszer nem felel vki az üzenetre de látta akkor fel lehet hívni vagy ink ne?

Figyelt kérdés
Ismerős, de olyan akivel ritkán beszélsz, csak most lenne dolgotok. Talán direkt nem felel.
2021. nov. 3. 08:00
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Az elején még írt, beszéltetek valamiről aztán hirtelen már nem.
2021. nov. 3. 08:01
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Hívd fel, egy próbát megér!
2021. nov. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem foglalkoznék vele
2021. nov. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ mi lenne a dolog.
2021. nov. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőséget tudok elképzelni:

1. Épp nagyon elfoglalt, és majd válaszol, amikor tud.

2. Vagy olyasmit írtál, ami kicsit sem érdekli és inkább ignorál.

Szerintem teljesen feleslegesen fogod hívni, mert nem fogja felvenni, hisz vagy épp zavarod, vagy pedig nem szeretné folytatni veled a kommunikációt.

2021. nov. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarna/tudna válaszolni akkor megtenné. Vagy nem akar, vagy nem tud. Mindkét esetben fölösleges hívogatni.
2021. nov. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
Volt olyan ismerősöm aki nagyon ragaszkodott hozzám(csaj) , mindíg kezdeményezett, sőt néha meg is jegyezte, h rosszul esik neki, h én nem kezdeményezek beszélgeteseket, hát el voltam foglalva, de nem zavart vagy valami, szerettem vele beszélgetni, lassan viszont abbamaradt, egy fel évre rá ráírtam és megkérdeztem, h, hogy van, valamit írt aztán abbahagyta, nem küldte el. Én pedíg kitöröltem minden platformról és még vele egy rakás másik embert akivel nem beszéltem már egy ideje. Tanúlság: ha egy csaj ragaszkodik hozzád akk valszeg érez valamit, ha már nem akkor emberként nem is érdekled. Nem tudom, hogy hasnoló csónakban evezel, de ha igen akkor hagyni kell a francba.
2021. nov. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ez nem csaj, időpontot akarok egyeztetni valahova.
2021. nov. 3. 09:51
 9/17 anonim ***** válasza:
7 sose írtál neki. Unatkozol, es végre megteszed, sok idő után. Ha haverkent érdekeltél volna, akkor se érdekelne a dolog igy .
2021. nov. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
7es vagyok, szerintem nyugodtan felhívhatod, esetleg vársz egy picit még. Vannak felejtős emberek, nem tudhatod, hogy most tényleg elfoglalt vagy elfelejtett, egy biztos, hogy ha felhívod az mindíg biztosabb.
2021. nov. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!