Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kétszer nem felel vki az...

Ha kétszer nem felel vki az üzenetre de látta akkor fel lehet hívni vagy ink ne?

Figyelt kérdés
Ismerős, de olyan akivel ritkán beszélsz, csak most lenne dolgotok. Talán direkt nem felel.
2021. nov. 3. 08:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
7es megint a 9esnek, hát inkább ő unatkozott, inkább csodált engem(olyanokat írt, h magas vagyok, jófiú, körülötte a fiúk nem ilyenek stb) ez borzasztó undorító véleményem szerint, barátként tiszteltem és érdekelt is, hogy van...
2021. nov. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem érdemes zargatni, én pl. le is szoktam tiltani aki nem hagy békén és hívogatni kezd, amikor elfoglalt vagyok...
2021. nov. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
6%
De most nem az ő kényelméről van szó, ha a kérdezőnek tényleg fontos akkor hívja fel, ha máshogyan is el tudja rendezni akkor pedíg felejtse el. Tudom, hogy ma nem divat időt szánni a másikra, de akkor minek válaszol, annyira elfoglalt nem lehet, ha mobdjuk nem egy orvos aki órákon keresztül operál vagy mittudom én micsoda...
2021. nov. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
11es jó nagy balfasz vagy.Xd
2021. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14 magadra ismertél, vagy mi van? :)))
2021. nov. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Miben ismertem volna magamra? Rád reagáltam, nézd meg miért vagy lepontozva te világ balfasza.
2021. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Munkatársaim (18 órában van nyitva a hely, én általában zárok, tehát hajnal négyre érek haza) rendszerint megcsinálták, hogy rámírtak valami csip-csup, de nekik fontos dolog miatt (jövő hét kedden tudnánk-e cserélni, és társai), és miután 10 percen belül nem írtam vissza, mert aludtam, felhívtak. Én meg felébredtem. De egy mozit, egy baráti beszélgetést sem tudtam úgy végigülni, hogy valaki ne csörgetett volna.

Kértem őket sokszor, hogy csak, ha vészhelyzet van, akkor hívjanak, egyébként válaszolok majd, ha tud várni 6 órát a dolog, akkor ne.

Továbbra is hívogattak, megelégeltem, mostanra eljutottunk oda, hogy fontos ügyben sem érnek el, mert a telefonom munkán kívül ki van kapcsolva.

2021. nov. 5. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!