Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális hogy ha nagyon...

Normális hogy ha nagyon ideges vagyok akkor elkezdek sírni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 3. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
szóval örjöngesz
2021. nov. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen ideges?

Izgulós-ideges, vagy dühös ideges?

Nálam is szokott ilyen lenni, amikor valamit elrakok, és utána nem találom meg. Olyan dühös vagyok akkor, hogy van hogy én is pityergek.

Egyénként szerintem normális, a sírás valahol feszültséglevezetés. Lehet, hogy nehezebben kezeled az ilyenfajta feszültséget, és kell egy "rövidebb út" hogy elbírj vele. Szóval szerintem normális, maximum zavaró tényező lehet.

Ha meg nagyon szélsőséges a dolog, vagy tényleg nagyon zavar a mindennapokban, akkor érdemes valami terápia.

2021. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam is van ilyen. Szerintem kicsit gyengék az idegeim, azért lehet ez.
2021. nov. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attol fugg mik a korulmenyek
2021. nov. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem normális.
2021. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Nálam a tehetetlen düh jön ki szinte mindig sírásban, amikor tudom hogy nekem van igazam de túlordítanak, belevágnak a szavamba és esélyem sincs megvédeni magam. Ráadásul még bántottak is pluszban, mert azt hitték, hogy azért sírok, hogy sajnáltassam magam pedig csak dühös voltam amiért nem engedik megvédeni az igazam.
2021. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is normálisnak mondanám, főleg, hogy teljesen magamra ismertem #6 soraiban. Borzasztó egy érzés, pláne, amikor még (direkt) félre is értik a helyzetet.
2021. nov. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!