Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan ember, akinek még...

Van olyan ember, akinek még élni is kár?

Figyelt kérdés
Én egy ilyen embernek tartom magam. Bár van párom, de őt sem érzem, hogy szeretne. Nincs munkám, így nem érek semmit. Mások többet érnek az életben.
2021. nov. 11. 11:22
 1/7 anonim válasza:
96%
Legyél már egy picit pozitív ember. Tudod hány embernek van rosszabb dolga az életben, mint neked? A világ tele van jó dolgokkal, csak nem veszed észre.
2021. nov. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

És aztán?


Könnyebb úgy útálni magad, ha másoknak is azt mutatod hogy nem vagy tiszteletre méltó?


Húzd ki magad.

2021. nov. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Orbán
2021. nov. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A világ pont azt gondolja rólad, amit te gondolsz magadról, mert ezt sugárzod kifelé. Lépj ki ebből a körből!

Őszintén szólva csodálom a párodat - te valamit nagyon tudhatsz!:) - mert egyébként a fenének sem kellene egy ilyen savanyú uborka!

2021. nov. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Te még ismeretlenül is többet érsz a szememben, mint az összes magyar politikus együttvéve. Veled innék egy finom kávét/sört, miközben nézném, ahogy kilövik őket az űrbe.
2021. nov. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
#5 Mehet, te hozod a sört, én a kaját:D
2021. nov. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Perpill én is nagyon meg vagyok alázva. Ugyanaz van velem, amit te is írtál és pluszban még egyéb.

Annyi hogy én hiszek abban, hogy nem véletlenül születtem meg.

De nem egyszerű. Rengeteget sírok és gondolkodom.

2021. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!