Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki, ha valaki a facebookon...

Ciki, ha valaki a facebookon a kisgyermekkori fotóját rakja ki profilképnek? Roger Federernek is a kicsikori önmaga van a twitter profilképén.

Figyelt kérdés

2021. nov. 15. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Ugyan miért lenne gáz, az nem te vagy? Dehogynem. Van olyan is, akinek nem is saját képe van kint, vagy nincs képe egyáltalán. Mindenki azt tesz vagy nem tesz ki, amit akar.
2021. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Mondjuk attól félek, hogy néhányan azt hinnék, hogy az nem én vagyok, aztán...
2021. nov. 15. 20:30
 3/6 A kérdező kommentje:
...szóval érted...
2021. nov. 15. 20:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak az a gáz, mikor valaki az ő gyerekét vagy gyerekeit rakja oda... Saját magadról kiskori kép szerintem oké.

Azért legyen rólad egy felismerhető kép is, legalábbis ha szeretnéd, hogy megtalálják az adatlapod.

2021. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én hülyeségnek tartom és sose értettem, hogy miért csinálják ezt emberek.
2021. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha az IQ-d 60 alatt van, akkor teljesen normális.

60 fölött azért már ciki.

2021. nov. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!