Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elviseli, hogy...

Hogyan tudnám elviseli, hogy már nem otthon lakom?

Figyelt kérdés

Jó pár hónapja végre eltudtam költözni, de amenyire vártam, olyannyira rossz lett. Ha pár napra haza jövök, örülök, de ha visszamegyek, a sírás kerülget. Az új lakásban iszonyat rosszul érzem magam, őszintén gyűlölök ott lakni, de hát nem menekülhetek folyton elonann. A berendezés nyomasztó, nagymama stílusú minden, a csere egyáltalán nem halad, vagy csak nagyon lassan. Hiába van már bekötve rendes tv, direkt erős internet, nem szeretek ott lenni, várom, hogy mikor hagyhatom ott végleg azt a förmedvényt.

Nem vagyok kíváncsi arra, hogy húzzak vissza, picsogok, vagy más mennyire örülne neki stb stb.

Nevet, német és kort nem vállalok


2021. nov. 20. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tedd otthonosabbá a másik lakást.
2021. nov. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Vidd oda a párod, így nem leszel egyedül, elvonja a figyelmedet, szeressétek egymást és alakítsátok a szájatok ízére a lakást és minden rendben lesz!!!
2021. nov. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
miért költöztél oda? miért nem olyanba, ami tetszik?
2021. nov. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Alberlet? Saját?


Miert valasztottad ha eleve nem tetszett?

2021. nov. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek. Ha alberlet, miert ezt valasztottad? Ha sajat, akkor meg te is irod, hogy lassan halad a csere. Nem tudod felporgetni valahogy a dolgokat?
2021. nov. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!