Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kijárási korlátozást elviselni...

Kijárási korlátozást elviselni annak, akit 30 év alatt nem kötöttek le hosszú távra az otthon ülős dolgok?

Figyelt kérdés

Gyerekként se bírtam az egész napos otthon ülést. Tévé se köt le, net se, semmi ami egy helyben ülős. Szeretek jönni-menni, aztán délután/este itthon lenni. Edzek itthon, takarítani mindig kell.

Épp költözni szerettem volna, de így lehet, hogy elmarad. Nagytakarítás se köt le, ha muszájból kell ,meg nálam nincs retek, folyamatosan a hétköznapi takarítás közé teszek ritkán elvégezendő dolgokat is. Inkább járnék dolgozni, de a környéken nincs munka (vendéglátás). Jelentkeztem több helyre dolgozni, ami messze van innen, oda is. Egyelőre semmi. Ha karantén lesz, biztos nyugtatózom magam vagy veszek egy kötelet..


2020. márc. 21. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok otthonülő, de most tudok fegyelmezett lenni, mert erre van szükség.

Próbáltad esetleg valami agyalós dologgal lekötni magad? Online stratégiai, logikai játék, kézimunka.

Esetleg kitűzhetsz magad elé valami sport kihívást, mondjuk valamilyen gyakorlatból minden nap egyre többet csinálj. Guggolás, fekvőtámasz, plank...

2020. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez nehéz helyzet nagyon, főleg azok számára akik minden nap igénylik a szociális életmódot és képtelenek egyedül begubózva élni. Nem a semmiért nem vezette még ezt be a kormány, hisz számos egészségügyi hátrányai is vannak. Rengetegen depresszióba esnek ilyenkor. Ha tényleg ennyire nem bírod akkor érdemes lenne előre tervezned és felkészíteni magad lélekben mert a jelenlegi helyzet nem azt mutatja, hogy ez el kerülhető lenne.

Kertes házba laksz egyébként? Mert akkor még hagyján, átvészelhető úgy, ahogy hisz a kertedbe kimehetsz, de ha panelba laksz... Jesszusom, bele sem nagyon merek gondolni.


Egyébként én azt tervezem, hogy ha ezt bevezetik akkor sátrat állítok odakint és ott fogok élni a kertben. Maximum főzni járok majd be, de ha jó idő lesz azt is bográcsban bonyolítom le. :DD

Nyáron szoktam ezt a módszert használni, hogy júliustól szeptemberig odakint alszom :D A meleg napok átvészelésére tökéletes.

2020. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehetetlen. Főleg úgy, hogy már valószínűleg at is ment rajtam a COVID, ha meg nem, akkor tünetmentes lennék minden marker szerint.
2020. márc. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vannak könyveid?
2020. márc. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Olvasás is ülő dolog. Semmi nem köt le. Nincs kert, csak néhány ablak. Nem az emberek hiányoznak, hanem a mozgás, a hétköznapi élet. Március 8 óta kb megőrülök. Múlt hétig tudtam lakást nézni, de már lehetetlen.
2020. márc. 21. 19:43
 6/13 anonim ***** válasza:

Próbáld megdönteni ezt a rekordot:

[link]

2020. márc. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Gerincbetegen lehetetlen.

Azért se jó nekem ülni vagy feküdni több órát naponta, mert fáj a hátam fent és a fejem. Gerincem miatt.

2020. márc. 21. 20:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor van más, ha sportolsz, tudod, milyen gyakorlatokat tudsz végezni. Bármiből csinálhatsz magadnak rekorder kihívást.
2020. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az ovohely is qrva szar volt a haboruban.

Befele kell menekulnod. Youtube-on keress joga vagy tanc vagy valami mozgast, es barmilyen hulyen veszi ki magat, kezdjel hozza. Aztan sok mas is van, de neked most mozgasformak kellenek. En meg a szonyegen is szorfozok, ha csak az lesz.

Es chat, live chat, erintkezes kulvilaggal. Nyelvtanulas...

Vagy vissza az elso otlethez.

2020. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sorry. Most latom a gerincet. Es gyogytorna, fizioterapias gyakorlatok a netrol?

Muszaj tartast adnod a gondolataidnak. Vilagradio. Idegen nepzenek, annyi minden van! Ha sose voltal erdeklodo, akkor most fedezd fel.

2020. márc. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!