Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem szoktátok néha ezt érezni?

Nem szoktátok néha ezt érezni?

Figyelt kérdés

A kérdést egy személy ihlette, de már régóta gondolkodom ezen.


A személy ilyen tipikus tökéletes életű:D Tehetős családból származik, egészséges, szép, magas, modellkedik is, de ez mellet egy neves egyetemre jár. Utazgat, sportol, tizenévesen háza, autója van.

Ilyenkor úgy érzem nem fair az élet.


2021. nov. 21. 12:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy egyes emberek mit tudnak ennyit foglalkozni azzal, hogy másnak mi jutott. Igen, az élet nem fair, soha senki nem is mondta, hogy annak kellene lennie. De számomra annyir felfoghatatlan, hogy emberek mennyire idegesek tudnak lenni attól, hogy másnak van valamilye, ami nekik nincs. Lehet, hogy én működök rosszul, de engem ez annyira nem érdekelt soha. Egy teljesen felesleges dolgon idegeskedtek, csak plusz stresszt okoztok magatoknak értelmetlenül.
2021. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az ember azért szokott tartósan másokkal foglalkozni, másokat lesni (különösen azokat, akiknek "úgy gondolja: jobb"), mert addig se kell a saját életével foglalkoznia, szembenéznie dolgokkal. A közösségi média egy rendkívül jó terepe ennek: ott mindig mindenki az elképzelt életét mutatja, csak előnyös képeket lehet látni, kirakat-élet, tökéletes élet, 100% boldogság.
2021. nov. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
milyen probléma nem orvosolható????
2021. nov. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Ilyenkor úgy érzem nem fair az élet."


Tekintve, hogy nincs olyan, hogy "fair élet". Az élet nem "fair" és nem "nem fair" az élet egyszerűen csak történik és játsszol azzal, amit éppen dobott a gép.


Nyilván érthető ha az embernek ez a gondolata, a lényeg, hogy ne ez határozza meg a te életed, gondolkodásmódod.

2021. nov. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Aki gazdag és tökéletesnek születet az hátrányból indúl. Persze ki hogy nézi. Én is gazdag akarok lenni és teszek érte. Viszont nekem meglesz az alapja. Tudni fogom honnan jöttem. Sokkal többre leszek képes mint az, aki mindig is ott volt. Minnél több utaz jár be az ember annál bölcsebb. Aki a jóba születik, sokszor nem kapja meg azt amit valójában akar. Mégha nem is látszik rajta.
2021. nov. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát meg is érdemlik a mentális betegséget,meg stb azok akik flexelnek azzal ami az ölükbe hullott.

Jár mellé két kisüdítő is,ha rendeltek...

2021. nov. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!