Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy költenek az emberek...

Hogy költenek az emberek ennyit? Munkatársaimról tudom, mennyit keresnek és étteremből rendelnek ebédet, hogy van ez?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy lehetséges az, hogy olyan emberek, akik havi 140 nettó körül keresnek a következőket megengedhetik maguknak: étteremből rendelnek ebédet, saját kocsival járnak munkába (benzint sem térítik), saját telefonjukat használják munkára is, moziba meg iszogatni járnak, ha fáznak, random vesznek egy pulcsit, a gyereknek új PS-t vesznek karácsonyra, vesznek egy tálca sütit random a munkatársaknak, Maccel járkálnak stb. Ezt hogy a fenébe csinálják?

2021. nov. 22. 12:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

6:

"Jobban szeretem az otthoni ételt, mint a menüs-rendelőset." (Ez nálam még igaz is lenne. Nekem a menüs-rendelős ételek olyanok, mint régen a menza.)

"Nincs pénzem most új szemüvegre." (Bár nem tudom, miért szólna bele bárki is, semmi közük hozzá. Egyébként én úgy tudom a keret a drágább, abból meg vannak normális árúak is, ha nem márkás.)

2021. nov. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%

Ahelyett, hogy más zsebében turkálsz, inkább próbáld ügyesebben beosztani a sajátod!

Én 140-et sem keresek havonta, mégis sokszor étteremből rendelek, ha épp nincs időm főzni. Szemüveget is csináltathatsz olcsón is.

2021. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
75%
Úgy beszélnek az emberek az étteremről, mintha az valami elérhetetlen, kifizethetetlen dolog lenne. Miközben nem sokkal drágább rendelni, mint megvenni a félkész kaját és megcsinálni.
2021. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk honnan tudod, hogy 140-et keres? Lehet ennyi a bejelentett, és mellette kap 2-300-at zsebbe.
2021. nov. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én feleségem ettől többet keres, de költenie szinte semmire nem kell. A keresete a zsebpénze. Hát így.
2021. nov. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Estel.19 ***** válasza:

15-ös.


Lennék a feleséged :D

2021. nov. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Gyere:)
2021. nov. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Estel.19 ***** válasza:

Hahahahah... Szép is lenne :P

Mit szólna az asszony?

2021. nov. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez a "minden pénzüket felélik" meg "hónapról hónapra élnek" ott bukik, hogy valahogy mégis csak össze spórolnak Macbookra meg PS-re.
2021. nov. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!