Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tekintesz a maszkra?

Hogyan tekintesz a maszkra?

Figyelt kérdés

Mint egy...

Miért?



2021. nov. 24. 11:29
A kérdező szavazást indított:
kiegészítő ruhadarabra.
védekezési eszközre.
totemre.
fehérneműre.
szájzárra.
szájkosárra.
önkényuralmi jelképre.
munkaeszközre.
álarcra.
kötelező rosszra.
71 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsóra szavaztam, mert az utóbbi 1 évben hiába hordtam maszkot rengetegszer voltam beteg és azt sem lehet mondani, hogy családtagoktól kaptam el bármit is itthon, mert ők is hordták olyan helyeken, ahol kellett meg nem is jártak el munkahelyen kívül sehova. Szóval az én szememben egy olyan dolog a maszk, amit hordanom kell teljesen feleslegesen.
2021. nov. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Mintegy koloncra.
2021. nov. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Leírom miért nem tekintek rá a védekezés eszközeként.Mert a gyakorlatban nem az.

Amikor az egyébként is higéniátlan környezetből származó emberek 1 hónapig, akár addig hordanak egy maszkot, míg le nem rohad az arcukról, az mi ellen véd?

Amikor mindenféle soha ki nem mosott rongydarabot használnak az emberek, az mi ellen véd? Amikor valaki lehúzza a maszkot, orrot fúj, majd megfogja és visszahúzza, az mi ellen véd?

Mikor bemész a boltba maszkba, összefogdostál minden koszos dolgot, átmész egy másik boltba, ott koszos kézzel megfogod a maszkot és visszaveszed ugyanazt, az mire jó?

Aztán vannak a tokájukon maszkot hordók, az orr alá tolva maszkot hordók, azok, akik egymással cserélgetik a maszkokat, mert náluk épp nincs, de a kisboltba beugrana(ilyet is láttam)...

2021. nov. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
#3 +egyesek abba köhögnek,tüsszögnek.
2021. nov. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

engem nem izgat


2 bolt közt kezet fertőtlenítek meg eleve csak gumiját fogom meg, az nincs úgy a számon.

amikor orrot fújni leveszem, nem lesz semmi. negyed óra szoros kontakt kell, ürítés a másiktól, hogy el lehessen kapni


a beletüsszent is jó, mert felfogja picit, és nem rám tüsszent közvetlenül

2021. nov. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Valamennyire lassítja a korona terjedését, így védekezési eszközként. Amúgy én sajnos eléggé gyakran kapok el nyavalyákat, a maszkozás alatt viszont érezhetően, jelentősen kevesebbszer.
2021. nov. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%
Aki nem fogja fel, hogy ket-harom evig mindenkinek viselni kellene, hogy tiz ev mulva ne lockdown-ban eljen, az sikeresen hozzajarult ahhoz, hogy tenyleg a budos eletben nem lesz vege, mutalodik, azonnal vegigsopor mindenhol, se szabadsag, se biznisz, se egesszegugyi ellatas.
2021. nov. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

7


Két három évig?!..Nem Inkább 20-123 évig?Az a biztos.

2021. nov. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
Lóf*szt sem véd, főleg az a szövet, amit én használok... Növeli a hőérzetet, pattanásokat okoz, bepárásítja a szemüveget, irritáló szar. De azon ne múljon, én hordom, de csak ott és addig, amíg muszáj. Főleg hogy nem tüsszögök meg köhögök soha.
2021. nov. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Azért van, hogy abba köhögjenek, az lenne az értelme. Még mindig... Nem téged véd, te véded magadtól másokat.

Én már hordtam a covid előtt is telente, nyilván nem ugyanazt hónapokig. De nekem még mindig Japán az első, ami ne gri, ha mazkot latok

2021. nov. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!