Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek érhette valami...

Szerintetek érhette valami trauma a múltban?

Figyelt kérdés

Elég gyakran nézek stream-eket Twitch-en. Van egy nő, kb. 30 körüli, akinek az élő adásain már ott vagyok úgy 2 hónapja. Szerintem valami mentális problémája lehet. Volt hogy ez szóba került, ő tagadta. A tegnapi live alatt valaki megkérdezte tőle, hogy hány éves. Ő rögtön bannolta. Azt fűzte hozzá, hogy "ilyet nem kérdezünk egy nőtől soha". Pár héttel ezelőtt egy 13 hónapja suboló (magyarul talán támogatónak mondjuk, fizet neki X összeget minden hónapban) srácot ugyanígy kibbanolt, mert ő meg merte kérdezni tőle, hogy hány kiló. Ő csak ki akarta neki számolni a napi ideális mikrotápanyag mennyiségeket, erről beszélgettek már fél órája. Ott is az volt a válasz, hogy "ilyet sosem kérdezünk egy nőtől". Utána az egyik moderátora feloldotta a srác bannját, és ezt közölte is a streamerrel. Ő ezután megvonta a moderátori jogát, és ismét kibannolta a srácot. Nem fogadja azt el, hogy valami gondja lenne. Szerinte ez a normális, minden nő így működik. Vagy ha nem, akkor ott "valami gond van".

Szerintetek mitől lett ilyen? Nem hiszem, hogy ez normális. Valaminek szerintem történnie kellet korábban vele. Lehet hogy megalázták korábban az életkorával és súlyával? Más hülyeségei nincsenek. Mármint vannak, de azok a tipikus női gondolkodásból származnak, azokat mindenki ismeri anélkül is, hogy konkrétan ismerné őt, szóval azok nem említésre méltóak.



2021. nov. 25. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Engem az érdekelne, hogy ilyen senkik miért érdekelnek téged?
2021. nov. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

hova jut a világ....

olyan ember vagyok aki más fogyatékosságát néző kérdést kiíró embernek válaszol

annyit mondanék ami nekem jutott eszembe: ez az egész nem ér ennyi időt, energiát, hogy foglalkozzak vele tovább

2021. nov. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Régen is volt mindenféle WTF ember. Csak akkor nem volt internet, s nem tudtak ezzel pénzt keresni...
2021. nov. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem ez a lehető legnormalisabb reakció az ilyenekre.

Ha valaki ilyesmibe kezd a neten(mindegy hogy twitchen, tiktokon, vagy bárhol) akkor azt az emberek invitacionak hiszik, hogy a létező legtolakodóbb, legbunkobb kerdeseket tegyék fel.

Mit dolgozol, mennyit keresel, hány éves vagy, ért valami trauma, van párod, stb stb.

Mi a fsz köze van az ilyenekhez bárkinek is? Ha élőben odamész barkihez, és elkezded sorolni az ilyen tolakodó kérdéseidet, akkor azt fogod kívánni hogy bárcsak a neten bannolt volna, mert 10ből 9szer bele leszel taposva a betonba.

Csak feltételezni tudom hogy ezeket gyerekek kérdezik, akik még nem tanulták meg a normális kommunikáció alapjait, de ez nem azt jelenti, hogy a felnőttnek ezt el is kell viselnie.


Nézd a streamjeit azért, ha érdekesnek találod őket, de ez nem jogosít fel arra, hogy a streamen kívüli életében kutakodj.

2021. nov. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szóról szóra egyet értek négyessel.

Én is rühellem az ilyeneket, akinek köze nincs az életemhez, de már egyből a bőröm alá mászik a hülye kérdéseivel.

Mit érdekel téged? Ö dolga. Én is elhajtanálak a fenébe,mindenféle lelki sérelem nélkül.

2021. nov. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok az ütödött ebbe a világba azért tart ott a világ ahol tart.
2021. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Azt hiszi érdekel akárkit is hogy letilt valakit. Ez egy nyomorék, ezen éli ki a kisebbségi komplexusát.
2021. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyomlalja a kozonseget. En meg azt, hogy mit nezek.
2021. nov. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!