Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek fura, hogy 18...

Szerintetek fura, hogy 18 évesen azért csináltam meg a C+E kategóriás jogsit, hogy minnél hamarabb elköltözhessek otthonról és addig is minnél kevesebbet kelljen otthon aludnom?

Figyelt kérdés

Jó, még csak a C kategória, a Gki és a Páv3 van meg, de tervben van az E kategória is.

Jelenleg munkát keresek, kifejezetten örülnék neki, ha valami olyan jönne össze, ahol a teherautóban kell aludnom🤷‍♂️

Eddig bárki megtudta hogy kamionos akarok lenni, mind azt mondták hogy nem jó, mert rossz a kamionban aludni. Nekem többek közt ezért is tetszett meg. Ilyen fizetések és ingatlanárak mellett, nincs túl sok esély arra, hogy elköltözhessek. Albérletbe nem szívesen mennék és az sem valószínű hogy meg tudnám fizetni. Szeretek vezetni, tetszenek a teherautók is és viszonylag jó fizetés mellett szabadulhatok itthonról. Nem mellesleg így lesz időm gyűjteni saját házra, vagy akár hitelt is felvehetek.

Szerintetek ez így nagyon rossz elképzelés? Én úgy látom hogy jelenleg ez az egy lehetőségem van arra, hogy szabadulhassak ebből a mérgező környezetből.

A koronavírus óta a társas kapcsolataim nullára redukálódtak, ha elmegyek kamionsofőrnek akkor ez valószínűleg egy darabig így is marad. Szerintetek nagyon fogom bánni azt, amiből így kimaradok? Eddig sem jártam bulizni, barátaim se nagyon vannak, de úgy érzem, hogy amíg nem teszem rendbe az életem, addig nincs ilyesmire energiám.



2021. nov. 25. 19:58
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
21 a buszos jogsi alsó határa. A C nekem 19 évesen megvolt a seregnél.
2021. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Nem fogom nektek itt bizonygatni semmit, 18 a korhatár és kész.
2021. nov. 25. 20:20
 13/35 anonim ***** válasza:
20%
Persze, mondogathatod ezt a forrásokkal szembe, amiket belinkeltem. Nyilván te azért nem teszed meg, mert nem úgy van ahogy írod. De elhitték páran a napi kamudat, már mehetsz aludni.
2021. nov. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
🤦‍♂️ Régen valóban úgy volt, de azóta levitték a korhatárt. Vagy benéztek valamit mikor kiállították a jogsim..
2021. nov. 25. 20:25
 15/35 anonim ***** válasza:
92%
2021. nov. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
94%
Miért kamuzna ebben?
2021. nov. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
92%
Aki azt írja kamuzol, valószínűleg csak irigy, mert neki még a B sincs meg
2021. nov. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Egyébként, most a témától kicsit eltérve, bírom hogy ezen az oldalon vannak páran akik minden kérdésre azt mondják hogy kamu, meg hogy mennyire unalmas a sok troll kérdés. Közbe meg ők örülnek a legjobban annak, ha végre találnak egy troll kérdést, ahol elküldhetik a faszba a kérdezőt... A források amiket belinkeltél több mint 7 évesek. Megértem ha lemaradtál róla es nem tudod hogy levitték a korhatárt, de azért ne én legyek már a hülye, mert nem tudok az évekkel ezelőtt frissített oldalakkal mit kezdeni. Mondjuk azétt sokat elárul, hogy ha megnézed az autósiskolák oldalát, mindenhol 18-at írnak korhatárnak, persze csak azokon az oldalakon, amiket nem 8 évente frissítenek...
2021. nov. 25. 20:42
 19/35 anonim ***** válasza:
0%
Valóban érdemes olyan helyről menekülni, ahol Anyuék egymás után fizetik a jogsikat. Vagy várj, tudom, már több éve dolgoztál.
2021. nov. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

Anyám 6 éve szóba sem áll velem, még mielőtt megkapnám, nem valószínű hogy 12 évesen bármi olyat tettem volna, amivel ezt kiérdemeltem.

Apámmal élek, és igen több éve dolgozok suli mellett. Az utóbbi 2 évben napi 8 órában is, mivel esti gimnáziumba járok.

2021. nov. 25. 20:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!