Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az, amire a lassan 2 éve...

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Mi az, amire a lassan 2 éve húzódó kovid-mizéria megtanított?

Figyelt kérdés

Bármi, ami ezzel az egésszel kapcsolatos. Engem például arra, hogy a mának kell élni, és semmit sem szabad halogatni, mert lehet, hogy az alkalom nem fog újra eljönni. A legelső lezáráskor napokon, sőt heteken keresztül Halott Pénz - Élnünk kellett volna c. számát hallgattam, és eldöntöttem, hogy máshogy fogok élni. Abban az évben 4 koncertem úszott el, előre megváltott jegyekkel. Éppen ezért adattam be az oltást, hogy idén eljussak mindenhova, mert nagy az esélye annak, hogy holnapután bejelentenek egy újabb lezárást. Igenis meg kell ragadni az alkalmat, el kell menni akár a barátokkal, akár egyedül oda, ahová vágysz, mert nem biztos, hogy a jövőben megteheted. Az idő véges, az alkalmak nem mindig térnek vissza. Azt mondják, már csak ennyit meg annyit kell kibírni, aztán hirtelen azt veszed észre, hogy elszállt fölötted az idő úgy, hogy nem is éltél.


Várom a válaszokat!



#lezárás #járvány #Covid-19 #élnünkkellettvolnamégéééééélnünk
2021. nov. 26. 08:49
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

20-as voltam


- A home office nagyon jó dolog. Heti 1-2 nap bejárás bőven elegendő.

Plusz legyen közel az iroda. Én 2 éve kétszer majdnem 1 órát utazom a 8. kerületből a 10.-be, több átszállással, nehogy a járművön elfoglaljam magam... Már amikor be kell menni, de bizony amikor jobbak a számok, akkor be.

2021. nov. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
86%

Igazából nem tanított semmire.

Előtte is imádtam 4 fal között egyedül lenni, így telt az egész életem szinte az iskola és a munkahely kivételével egyikbe sem szerettem bejárni.

Vannak még olyan ismerőseim akik sajnos a járványos gyermekbénulást még elkapták, miattuk a rossz érzés is megvolt már gyerekkorom óta. Az emberi butaság nem újdonság, mi marad még?

Ja igen, a légkondis boltokban a maszkkal felvértezve sosem fáztam meg, régebben meg igen.

2021. nov. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy erősen kivagyok szolgáltatva rajtam kívülálló erőknek, amikkel szemben tehetelen vagyok. Azt, hogy alkalmazkodni kell, megpróbálni előre gondolkodni. Megpróbálni kitalálni, hogy mi lesz, mi jöhet még és lehetőleg felkészülni rá. Legyen A, B, C terv is.

Egyszer olvastam egy jó blogot, egy srác írta, aki túlélte a délszláv háborút, nagyon durva és nagyon tanulságos volt. Vészhelyzetben nem tudjuk meddig fajul a helyzet, most sem tudjuk ebben a járványban, hétről hétre változnak a szituációk. Lehet, hogy még csak a legelején vagyunk.

2021. nov. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
59%

"Lehet, hogy még csak a legelején vagyunk."

Na, azért annak igen kicsi az esélye, hogy a mostaninál súlyosabb lesz.

Persze, ha nem lesz védekezés, az más kérdés. Akkor lehet. Hülyeség ellen nincs védelem.

2021. nov. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

24-es igazad van, de ezt most még nem tudjuk. Jöhet olyan mutáns, van is róla szó, ami kikerüli az immunrendszert és az oltásokat. Ezzel már ijesztgetik a népet.

23#

2021. nov. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
41%

Jöhet ilyen mutáns, de akkor már máshonnan is. Léteznek gyógyíthatatlan betegségek.

De konkrétan ennél a vírusnál erre kicsi az esély.

Persze a MOSTANI oltásokat könnyebben kikerülheti.

Na, erre vannak a kutatók: ugrásra készen a laborokban, amelyeket ma már nem megszüntetni akarnak, mondván, hogy semmi szükség rájuk, és végre akad pénz is a kutatáshoz.

2021. nov. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt, hogy megalapozott volt a feltételezésem, ami szerint fölösleges tortúra bejárni az irodába, sokkal hatékonyabban dolgozom itthon.
2021. nov. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
84%

1. Hogy mekkora a szellemi sötétség az emberek fejében.

2. Megtanultam kenyeret sütni, ami a covid nélkül soha a büdös életben nem történt volna meg.

2021. nov. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

1. leszámoltam a hosszú-hússzú évek óta tartó, súlyos étkezési zavarommal

2. elkezdtem újraírni azt a könyvet, amit még az ed-m előtt, és már a 4. kötetnél járok (ed alatt semmit nem írtam)

3. az emberek ostobák

4. a 2 m Abstand maradhatna életünk végéig :D

2021. nov. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Eddig nem nagyon látom a pozitív oldalát, annyi viszont történt, hogy csak még jobban szarabbul érzem magam az emberek viselkedése miatt.
2021. nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!