Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kezdhette el? L

Miért kezdhette el? L

Figyelt kérdés
19 vagyok, es egy tanar (fiatalabb) mostanaban elkezdett helloval koszonni, pedig eddig mindketten Jo reggelt/napot-ot szoktunk mondani. En nyilvan nem fogom csak igy letegezni, de nem fura hellora azt mondani, hogy Jo napot? Es szerintetek miert kezdhette el?
2021. nov. 26. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Tini kategória!
2021. nov. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mert fiatal, inkább tegezni szeret
2021. nov. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2021. nov. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Már megint?

Rá vagy indulva, várod, hogy azt írjuk tetszel neki.

Hát nem. Szállj le a földre, SEMMIT nem jelent.

2021. nov. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem is utaltam ilyesmire.
2021. nov. 26. 14:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg akar gyakni teged
2021. nov. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

Muszáj ennyire egocentrikusnak lenni? :(

Hidd el, nem, semmit az ég egy adta világon nem jelent. Nem ez forog a fejében, nincs jelentése ezeknek. Szimplán jó fej, jó napja van, vagy arra gondol, hogy “de jót szrtam az előbb”. Eszébe sem jut ilyen, hogy azon filózzon naphosszakat, hogy mit és hogyan köszönjön neked. Te miért ragaszkodsz ehhez ennyire? (Azt írod, nem fontos, mégis több kérdésed van róla zsinórban.)

2021. nov. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!