Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kezdhettem el dadogni?

Miért kezdhettem el dadogni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!:) Szóval csak annyi lenne a kérdésem, hogy miért kezdhettem el hirtelen dadogni? Mitől lehet? Többször volt már ilyen, hogy előjött(csak most így nagyobb koromban, kiskoromban nem dadogtam) és néha rám jön. Nem stressz helyzetbe vagy nem azért, mert izgulok. Csak úgy. És pár hétig tart. Válaszotokat előre is nagyon szépen köszönöm <3 16/l

2021. jan. 11. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia csajszi!<3 velem is előszokott fordulni elég gyakran de egy ideig tart és következő hétre már el is tűnik de olyankor mikor tart sokat beszéd hibázok, sajnos azt nem tudom megválaszolni neked hogy miért de nem vagy vele egyedül. :) de amúgy én akikkel beszéltem és rám jött sokszor elszégyeltem magam de sokan észre se vették szóval valószínű ez nem ilyen egészségügyi probléma tehát különösebben nincs vele gond szerintem. :)
2021. jan. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Mivel a beszèd összetett folyamat, ezèrt sokfèle beszèdzavar van, pèdául pöszesèg, dadogás, hadarás, diszfónia. Nállad váratlan dadogás jelentkezik, aminek a hátterèben vagy neurológiai vagy pszichogenetikai okok állhatnak.
2021. jan. 12. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!