Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi kezdhette ki a bőröm?

Mi kezdhette ki a bőröm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám az az, hogy pattanásos a bőröm, ezért elkezstem pár szert használni, konkrétan az alábbiakat:

-Aok homokos bőrradír

-Garnier aktív szenes gél

-Selfie Perfect CBD-s arckrém

Amikor elkezdtem használni őket, nem jelentkezett semmi mellékhatás, a krémet és a gélt naponta 1-2-szer használtam. Bőrradírozni 2-szer radíroztam a héten.

Aztán pár nap után elkezdett érzékeny lenni bizonyos területeken az arcbőröm, nagyon piros volt, fájt, de olyan puha volt, mint a babák bőre, szóval gondoltam az új bőrréteg töri az utat magának 😅 aztán 1-2 napja pedig baromi száraz a bőröm, hiába csinálok vele bármit, muszáj hidratáló krémet használnom, de így is nagyon vörös, érintésre fáj, az orrom körül pedig hámlik. Szóval nem is az egész arcomon jelentkezik, hanem bizonyos helyeken, amikor elkezdődött, akkor a mosolyráncok környéke volt ilyen. Mi válthatta ki ezt?



2021. febr. 6. 23:51
 1/9 A kérdező kommentje:
A pirosló bőr viszket is a húzódástól.
2021. febr. 7. 00:24
 2/9 anonim ***** válasza:

A bőrradírt felejtsd el, több kárt tesz, mint hasznot.


A Garnier géltől lesznek a problémák, itt olvasgasd a véleményeket

[link]


Nem jó az összetétele, inkább ne használd. Ha mindenképp drogériás terméket akarsz, akkor próbáld ki ezt

[link]


Az arckrémet nem ismerem és nem is találtam meg miről van szó, tudod linkelni?

2021. febr. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Bár a m***eres eladónak az a dolga, hogy értékesítsen, azért most kicsit pofára estem, hogy a bőrradírt a kezembe nyomta.. :/

Fura, pedig korábban használtam (igaz, alkalomadtán, nem naponta) a gélt és a világon semmi változás nem történt.

A baleás termékekről jókat hallottam, majd megnézem. Bár az értékelésekben is voltak hasonló tapasztalatok, mint nekem..

Itt a krém: [link]

2021. febr. 7. 12:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyébbként használhatsz bőrradírt. Csak ne mechanikait!

Kémiai és biológiai sokkal jobb. Kíméletesebb a bőrhöz! :)

Ordinary-nek jó kis peelingjei vannak.

2021. febr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na igen, ezt olvastam, hogy ezerszer jobb a kémiai, viszont az akkor napokig borzasztóan hámlaszt, nem?
2021. febr. 7. 20:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. Ha normálisan hámlasztasz, akkor nem jön le darabokban a bőr!
2021. febr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ez nem olyan, mint amit a kozmetikusnál végeznek el méregdrágán. Egy videóban láttam, hogy a nő arcáról valami nagyon intenzíven hámlott, darabokban a bőr.
2021. febr. 7. 20:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem nem lesz olyan!
2021. febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor mindenképp utánanézek. Köszi!
2021. febr. 7. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!