Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legviccesebb autocorrect-...

Mi a legviccesebb autocorrect-es sztorid?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor a felefon kijavítja valami más szóra azt a szót, amit te eredetileg írni szerettél volna, és így valami vicces vagy ciki üzenetet küldtél el véletlenül :)
2021. nov. 28. 21:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%

A "Van kedved beszélni?" helyett:


"Van kedved besz@rni?"

2021. nov. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%
Éppen írtam volna a lánynak hogy milyen aranyos erre megírtam hogy milyen arányos. Egyből meg is köszöntem a telefonnak hogy segíteni akart.
2021. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan német, de elég vicces volt:

Azt akartam kérdezni egy ismeröstöl, hogy

Hast du deine Hosen? (megvan a nadrágod?)

Ehelyett ez ment el neki:

Hast du deine Hoden? (megvannak a heréid?)

2021. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a: "Papa megjavította a vécét" helyett mindig a "pápa megjavította a vécét".

Valamiért imádja a papa szót pápára javítani:')

2021. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nekem egyszer tesóm írta hogy elfog múlni a hallásom, hajhullásom helyett :D
2021. nov. 28. 22:07
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Azt irtam valakinek köszönés helyett, hogy bunkó.
2021. nov. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
Bekem egyszer a kínos szót kavította át kanosra. Ami miatt a szituáció kifejezetten kínos volt, hogy egy üzleti e-mailben és nem is vettem rögtön észre.
2021. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
94%
Egy sráccal ismerkedtem messengeren, épp az első randevút tervezgettük. Mikor az időpontról esett szó én megkérdeztem: "nem lehetne kicsit előbb?" helyette viszont ezt írtam: "nem lehetne kocsit előbb?" a srác persze teljesen magára vette, mivel nemcsak hogy kocsija, de jogsija sem volt még neki. Utána nem győztem bocsánatot kérni és bizonygatni, hogy nem úgy értettem...😅
2021. nov. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%
Számomra az a vicces, hogy ennyire síkhülyék vagytok, hogy egy autocorrect-et képtelenek vagytok kikapcsolni. 😄
2021. nov. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem céges levelezésben volt, amikor a külföldi, valami ázsiai kollégának javította ki a nevemet Balázsról Balzac-ra. Azon jót röhögött mindenki :)
2021. nov. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!