Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beszólnál valakinek a buszon/v...

Beszólnál valakinek a buszon/villamoson stb. vagy boltban/postán...ha nincs rajta maszk?

Figyelt kérdés
Vagy békén hagyod, magánügy?

2021. nov. 30. 22:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Békén hagyom.

Egyrészt nem hiszek abban, hogy a maszk tényleg bármitől is megvédene.

Másrészt pedig a tapasztalataim szerint úgyis lesz ott a közelben legalább egy ember, aki a világért se hagyná ki az alkalmat, hogy kicsit "házmesterkedhessen".

2021. nov. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Volt már hogy valakit szarrávertek, amiért beszólt ezért, szóval kösz, de nem. Amúgy az ilyen nagyszájú beugatókat amúgy sem tudom sajnálni.
2021. nov. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha ennek ellenére az arcomba mászik, és közvetlen közelről akar pofázni. Egyébként nem törődnék vele.
2021. nov. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Az elején nem egyszer volt részem abban, hogy "maszkellenesek" vagánykodtak azzal, hogy mellém álltak többen és köhögtek, meg bámultak mindenfelé, hogy na eléggé provokálnak-e. Az ilyen emberek általában agresszívebbek és semmi kedvem, hogy megkéseljenek.
2021. nov. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%

#5 Tudom hogy csak provokálsz, de azért a hülyeségedre reagálok egyet - nem miattad, hanem azok miatt akik csendben vannak és félnek kiállni magukért. Az szokott a birka lenni, aki nem tud rendszeren kívül gondolkozni és gerinctelenül behajlik oda, ahol jó kutyaként megsimogatják és akár jutalmat kap.


Jelen esetben azokat birkáztad, akik kiállnak a jogaikért, döntést hoznak az életükkel kapcsolatban, a rájuk telepedő felső kasztot kicsit kizökkentik a dollármilliók végtelenül nyugodt számolgatásából.


Lebirkáztad a mindenkori sztrájkolót, elástad a véleménynyilvánítást, a multik, cégek ellen fellépő emberi jogokért küzdő szakembereket.


Lebirkáztad Hobót, az 56-os pesti srácokat, a 48-as forradalom szereplőit és a történelem megannyi elnyomás ellen harcoló felkelőit. Birka mindenki, aki a nácizmus és a kommunizmus ellen lépett fel, hisz ott megvolt a rendszer, ki az a hülye aki ellenáll?


Te az vagy aki a ravaszt röhögve meghúzza, mert még egy ideig nem rád kerül a sor. Pedig a te időd is el fog jönni barátom, csak akkor már maximum a kötélen fogsz kapálózni, mint Amon Göth haverod.

2021. nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

9, ki mondta hogy fiu vagyok? 😅

valószínū...gondolkodni már egy óvodás is tud, az emberek nagyrésze (köztük te is) viszont inkább nem teszi, csak megy vakon a többséggel. Ébresztő! Nem veszitek észre, hogy mi folyik a világban??

2021. nov. 30. 23:20
 7/19 A kérdező kommentje:
Akkor halj meg a sötétségedben, az ilyennek minek is magyarázni...de előtte ne felejtsd el felvenni a 326.oltást és minimum 3 maszkot! otthonra is! ja és nehogy gondolkodj, még megárt! na csà 😜
2021. nov. 30. 23:30
 8/19 A kérdező kommentje:

Honnan tudod te hogy kit követek? ez vicces, magadból indulsz ki. 😅 Hidd el, nem ok nélkül, mert én szoktam gondolkodni, és megkérdőjelezni dolgokat, és előbb utóbb az emberek is rá fognak jönni, mekkora butaság maszkozni és "oltakozni" ( amúgy ilyen szó nincs is) XD

DE! Aki szeretné játszani ezt a kisded játékot, tegye, csak a normálisakat hagyja békén.

2021. nov. 30. 23:53
 9/19 anonim ***** válasza:

Honnan tudom, hogy kot kovetsz3?


Mivel az ilyen kvalitású emberek mostanság az oltásellenesek, amiket felsoroltam és te is beálltál a sorba, így egyenes arányosan következik.


Jatszhatod itt tovább s h.lyét, a lényegén nem változtat :)

2021. dec. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Magánügy. Nem képzelem magam rendőrnek, nem az én feladatom másokat megnevelni.
2021. dec. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!