Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az ilyen számítógépfüggő...

Az ilyen számítógépfüggő emberekkel mi lesz? Egyedül végzik?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akinek van egy öccse. Most 17 éves és egész nap gépezik. Játszik mindenféle játékot. Barátai nincsenek és suliba folyton szekálják. Semmi hobbija, semmi életcél, bátyja is alig ismeri konkrétan mert magába zárkózik. Egyszer elvittük szórakozni, kikapcsolódni de nem élvezte, ment volna haza gépezni. A csajok egyáltalán nem érdeklik, ez idegesít a legjobban. Próbáltunk rajta segíteni, de mindig ellenkezett. Milyen ember lesz az ilyenből?
2013. jún. 29. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:

egy idő után rá fog unni a gépezésre és rájön,hogy tök egyedül van..erőltetni nem szabad semmit sem,mert akkor jó ,hogy ellenkezik..

szerintem hagyjátok..


volt egy osztálytársam aki gépezett állandóan (fiú)

aztán 2 év alatt megunta és eljárt szórakozni ő 18 éves volt amikor megunta..azóta van bnője és alig gépezik..

szerintem egy idő után rá lehet unni ezekre ,ha 1-2-3 év akkor is,de megunja..


amikor megunta akkor fog rájönni,hogy egyedül van 0 életcéllal..de ti legalább megpróbáltatok rajta segíteni..

2013. jún. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Akármi lehet. Én is feszt gépeztem fiatalon, meg még ma is szeretem. Neten is be lehet csajozni. Viszont utáltam mindig is, hogy mások akarták nekem megmutatni hogyan kell élni, és mindig próbáltak bulikba elrángatni. Szerintem ezt ne csináljátok, felesleges...


31F

2013. jún. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ráér még hova csajozzon, értelmes ember alig akad manapság.
2013. jún. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

szerintem ő már kóros eset, ha hirtelen meg is változna a gondolkodása, hogy ideje élni, akkor se tudna mit csinálni mert önbizalma 0 barátai 0

annyira nincs élete, hogy az hihetetlen

2013. jún. 29. 13:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Az élet relatív.
2013. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bruce_Wayne ***** válasza:

mindenkinek másról a szól az élet,amíg ő így érzi jól magát,ne piszkáljátok és ne akarjátok megváltoztatni.Én is nagy kocka voltam kb 14 éves koromtól, most 29 vagyok és még mindig leülök néha néha játszani,de már időm nem engedi annyira mint régen.

Nektek azt tanítják az a normális ha körülvesznek a barátok, barátnőd van,tanulsz vagy jól fizető munkahelyed van,de ezek csak társadalom ránk erőltetett íratlan szabályai.

2013. jún. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
tudom,hogy régi kérdés de kissé felingerelt. Ki vagy te, hogy ennyire foglalkoztat az élete, és itt gyk-n szidod? most mondtad h nincs önbizalma. akkor miért akarna csajozni, vagy olyan páwa lenni mint te? És ha esetleg valami családi baja van, ha esetleg otthon meg a feszkó? azok szokták ezt csinálni.
2014. júl. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!