Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Oltatlanok, most őszintén, ti...

Oltatlanok, most őszintén, ti mit csinálnátok ha jövőre itthon is kötelezővé tennék az oltást?

Figyelt kérdés

Nem provokálni akarok csak érdekel.


Külföldre költözés?


Megpróbálni feketén elintézni hogy oltottak nyilvánítsanak?


Van ismerősöm aki azt mondta bevállalná hogy ellehetetlenítsék de oltani akkor se.



2021. dec. 5. 20:19
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
38%
Mindig van kiskapu :)
2021. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
77%
Feketén megpróbálni, vagy a leggyengébb, legjobb oltást beadatni, ha nagyon muszáj.
2021. dec. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a külföldre költözés sem megoldás, mert előbb vagy utóbb mindenhol kötelező lesz.
2021. dec. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
22%
Külföld
2021. dec. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
73%
nem lesz mindenhol kotelezo mert nem minden orszag olyan butage*i mint magyarok meg orbi
2021. dec. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
85%
Elbújok a föld alá épített bunkerembe.
2021. dec. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
A külföld szerintem is valszeg max ideiglenesen lenne jó.
2021. dec. 5. 20:33
 8/42 anonim ***** válasza:
61%

Nálunk munkahelyen nagy dilemma. 12 emberből négyen voltunk akik nem akarták két év alatt az egészet.

Ha van antitestem a kártyát sem fogadják el és nem is tart tovább pár hónapnál legalábbis nekünk ez lett mondva......na most hármuknak lett nekem nem, de nem is lényeges igazából . Bejelentették hogy januártól fizetetlen , vagy elkuldenek végleg mert nem működünk együtt.de kötelezőve hivatalosan nem tette a vendéglátó szektor..


Utálom magam , de beadattam két év ellenkezés után a leggyengébb vakcinát . Hogy jól döntöttem -e ? Fogalmam nincs, de azóta is agyalok rajta, amikor az emberre rákényszerítik, pénzzel zsarolják vagy elküldik , az a legundorítóbb..

2021. dec. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
74%
Meg kell nézni mi folyik más országokban. Nem fogják olyan könnyen bevezetni a kötelező oltást, mint Magyarországon. Már elég nagy az ellenállás és ez még csak a kezdet!
2021. dec. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
24%

Az, hogy erőszak, egy dolog. Sajnos csak ehhez értenek.

Viszont normális ember beadatja.

A maszkon kívül ez az egyetlen használható módszer.

2021. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!