Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez az eMAG kupon kunyerálási...

Ez az eMAG kupon kunyerálási hullám is azt bizonyítja, hogy az embereknek kevés a pénszük?

Figyelt kérdés
Facebookon hetek óta tarol ez az eMAG 3000Ft-os ajándék kupon kunyerálási őrület. Rám is írtam már rám kb. 10-en az elmúlt 2 hétben. komolyan az nberek ennyire le vannak égve, vagy csak egy kis potyára akar szert tenni mindenki így az ünnepek előtt?

2021. dec. 6. 03:22
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
2021. dec. 6. 03:22
 2/44 anonim ***** válasza:
81%
Sz.rrágók mindíg is voltak, ez pont ugyanaz, mint amikor valaki átautózik a városon, mert ott 1Ft-al olcsóbb a benzin.
2021. dec. 6. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
#2 Ez igaz, viszont durva, hogy sokan totál rálltak erre a kéregetésre. Tegnap egy két gyerekes anyuka írt rám, hogy nem-e volna emag kuponom, mert a gyerekek ajándékához kellene, meg mindenféle korosztályú és nemű emberek kéregetik ezeket a kuponokat.. Ezt az emag is tudja már szerintem, hogy sokan visszaélnek vele, mert eléggé felemelték az árakat az utóbbi napokban..
2021. dec. 6. 04:09
 4/44 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerrw csak egy kupon jár?
2021. dec. 6. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
#4 Igen és 10.000 Ft értékű rendeléstől lehet beváltani.
2021. dec. 6. 04:55
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jött olyan pedig rendeltem már onnat.
2021. dec. 6. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
83%

Nem, azt bizonyítja csak továbbra is, hogy az emberek 80%-ának arra jut amire akarja, hogy jusson. Ha kell fenntart egy autót erőn felül, ha kell 50 évre eladósítja magát, de legalább elmondhatja hogy van egy panel odúja

De az étolaj ge*i drága

2021. dec. 6. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
76%

"Sz.rrágók mindíg is voltak"

Így is fel lehet fogni. Meg úgy is, hogy hülye lenne egy ezressel (vagy nem tudom, hány százalékról van szó) többet fizetni, ha nem muszáj. Annyit megér némi kérdezősködés, ha más úgyse használná fel.


Ez olyan, mint a környezetvédelem: szarrágásnak is lehet nevezni, ha lekapcsoljuk a villanyt, elzárjuk a csapot, szelektíven gyűjtjük a papírt, stb.-t, hogy mások majd (némi feldolgozás után újra) felhasználhassák azt, amire nekünk momentán nincs szükségünk, meg úgy is fel lehet fogni, hogy nem szarrágás, hanem a forrásaink ésszerű felhasználása. Ugyanúgy az anyagi forrásainkat, tehát nem csak a készpénzt, hanem a kuponokat is ésszerű nem veszni hagyni, hanem okosan felhasználni, tehát elkérni attól, akinek úgysincs rá szüksége és semmibe se kerül neki átadnia nekünk.

2021. dec. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Én nem használtam fel a kupont, ugyan azt a botmixert máshol olcsóbban megvettem, mint náluk kuponnal. Sokan veeznek olyat is,amire nincs szükségük, mert jaj olcsóbb. Aztán lehet drágább is.
2021. dec. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

A 9-esnek igaza van, a legtöbb esetben ez a helyzet. Azért vannak kivételek, de ritkán.

A 8-assal is egyetértek, ha van egy termék, ami egyik webáruházban olcsóbb, akkor inkább ott érdemes megvenni. Itt is vannak kivételek, a webáruház megbízhatósága befolyásolhatja a döntést, én pl. a extremedigitaltól semmit nem veszek, mert egy garanciális ügyben rendkívül inkorrektek voltak, így bármennyivel olcsóbb, egy megbízhatatlan helyről nem kell semmi.

Az eredeti kérdésre visszatérve, a fentiek alapján, nem azt bizonyítja, hogy kevés a pénzük. Két dolgot bizonyíthat,

1. Tudatosan vásárolnak, nem fizetnek többet feleslegesen.

2. A kedvezmény sikerélményt okoz, nem tudja, hogy mennyibe kerül máshol, vagy egyszerűen csak nincs szüksége a termékre, de így OLCSÓBB.

2021. dec. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!