Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez az eMAG kupon kunyerálási...

Ez az eMAG kupon kunyerálási hullám is azt bizonyítja, hogy az embereknek kevés a pénszük?

Figyelt kérdés
Facebookon hetek óta tarol ez az eMAG 3000Ft-os ajándék kupon kunyerálási őrület. Rám is írtam már rám kb. 10-en az elmúlt 2 hétben. komolyan az nberek ennyire le vannak égve, vagy csak egy kis potyára akar szert tenni mindenki így az ünnepek előtt?

2021. dec. 6. 03:22
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
70%
Nekem naponta küld az emag értesítőt, hogy lejár a kuponom, de felőlem küldheti. Mindenki ajándéka megvan már és sajnos vagy nem sajnos nem az emagról. Nálunk nincs egyenlőtlenség, hogy ez olyan szuper eszközt, míg a másik nem. Nálunk úgy működnek a dolgok, hogy az egész évet figyelembe vesszük a párommal, és megnézzük kivel mennyi kommunikáció volt (érdemi), és ki volt az, akire szorult időszakban számítani lehetett. Bevallom a párom jobb indulatú, mint én. Én pl a saját családomnak szülő, nagyszülő semmit nem vettem volna, mert csak kihasználták az embert, utána meg azon morogtak, hogy az ember nem nyit rájuk ajtót. A kis gyerekemet egyetlen alkalommal sem látogatták meg, holott lehetőség lenne a távolság 10km. Telefonon egyszer nem kerestek, holott a telefonszámla nekik is ugyanannyi, mint nekem. Összegezve ilyen embereknek semmit nem vettem volna. Párom jó indulata miatt apám kap egy bort, öreganyám egy karácsonyfa díszt. Öcsém egy tábla csokit. Keresztanyámmal nagy dilemmában vagyok meg keresztapámmal is, mert velük idén, ha 1* találkoztam. Szóval nálunk lesz, aki fele foghíjas lesz a karácsony, lesz, aki fele nem.
2021. dec. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
56%
Kihagytál egy i betűt az utolsó szóból kérdező😂
2021. dec. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%
Én elvből nem vásárolok náluk. Egyébként egyszerre több kupont is vitt a rendszer, azért kérték sokan
2021. dec. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
adok kölcsön neki " i " 😉
2021. dec. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
33%
Ja olyan ge*i csórok hogy emagos fake akciókon akarnak random dolgokat venni
2021. dec. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
Kik?
2021. dec. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
50%

Nem a 3 ezer miatt kérik

hanem többször 3 ezer, hajrá.


( Nekem jó volt, átlag minimum alapár feléért rendeltem hajszaritot. Eggyel. Aztán kiderult, hogy a rossz helyett azonnal vihetünk helyből jót, ez még késett, így nem kell.)

2021. dec. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy vannak leégve. A legtöbb ember szarrágó, eladná a lelkét 3 ezer forintért. Van, akinek az ingyen is drágán van.
2021. dec. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
50%
De nem 3 ezer lesz. 40 ezres cuccbol igy lesz nekik 13 ezres
2021. dec. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok van valakinek itt a gyakorin Emag kuponja? Mikulás már kopogtatott, Jézuska lassan kopogtat. :D privátban szeretném kérni, ha lehet.


Szarrágó vagyok amúgy, de bírom amikor éhes afrikai gyerekekkel /ajándékokkal/kopogtató mikulással próbál tarhálni valaki, kaptam én is 2 Emag kupont, egy kupon kérő oldalra írtam, de ki is írtam, hogy saját magamnak vennék valamit.


Egyébként Emag kupont még míg be lehet váltani elfogadok bármikor. Eskü magamra költöm vagy lehet, hogy a gyerekekimre de nem ígérem meg. Ahogy sikerül.

2021. dec. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!