Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez az eMAG kupon kunyerálási...

Ez az eMAG kupon kunyerálási hullám is azt bizonyítja, hogy az embereknek kevés a pénszük?

Figyelt kérdés
Facebookon hetek óta tarol ez az eMAG 3000Ft-os ajándék kupon kunyerálási őrület. Rám is írtam már rám kb. 10-en az elmúlt 2 hétben. komolyan az nberek ennyire le vannak égve, vagy csak egy kis potyára akar szert tenni mindenki így az ünnepek előtt?

2021. dec. 6. 03:22
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

"itt gyakorin olyat is láttam hogy valaki pozitív pcre tesztről akart képet kérni, hogy lóghasson a melóból"

És jelentetted?

2021. dec. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
31 nem, de jót nevettem rajta
2021. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
55%
31es. Mi közöd hozzá, hogy jelentette-e vagy sem? Csodálkozunk, hogy ilyen előfordul? Nem kell csodálkozni ilyen kamu tesztek miatt, meg összevissza beszélés miatt.
2021. dec. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

"Mi közöd hozzá, hogy jelentette-e vagy sem?"

:-O Miért ne kérdezhetném meg, ha érdekel?

2021. dec. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

Én nem kaptam ilyen megkeresést, de ha kaptam volna egy ismerőstől, vagy látom, hogy valaki ilyet kér, simán odaadtam volna. Miért ne?!

Nekem van, és most veszni hagyom.

2021. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
...Azóta már kérték, és odaadtam. :)
2021. dec. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
56%

"Ez az eMAG kupon kunyerálási hullám is azt bizonyítja, hogy az embereknek kevés a pénszük?"

:D Egyáltalán. Akinek kevés a pénze, az eleve nem emagozik.

2021. dec. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Nem lehet stacelni, szóval bukta hiába kéregetnek :D
2021. dec. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim válasza:
93%

Én is kértem kupont...Akkor sz@rrágó vagyok azért, mert azt, amit amúgy is szükséges megvenni olcsóbban veszem meg?

Szerintem, akinek van egy kis esze, az így csinálja, és még legális is a dolog ráadásul. Nagyon sok üzleti könyv és sikeres/vagyonos emberek élet történetében is olvastam ezt a "módszert". Véleményem szerint nem a kuponnal van a probléma, hanem a műveletlen/hülye emberekkel.

2021. dec. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

":D Egyáltalán. Akinek kevés a pénze, az eleve nem emagozik."


Miért ne emagoznának?:) Náluk sok minden még olcsóbb is mint a konkurenciáknál és akciók is gyakrabban vannak náluk.

2021. dec. 10. 00:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!