Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez az eMAG kupon kunyerálási...

Ez az eMAG kupon kunyerálási hullám is azt bizonyítja, hogy az embereknek kevés a pénszük?

Figyelt kérdés
Facebookon hetek óta tarol ez az eMAG 3000Ft-os ajándék kupon kunyerálási őrület. Rám is írtam már rám kb. 10-en az elmúlt 2 hétben. komolyan az nberek ennyire le vannak égve, vagy csak egy kis potyára akar szert tenni mindenki így az ünnepek előtt?

2021. dec. 6. 03:22
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
70%
Jajj, az a másik, ami kiborít, higy a gyerek miatt kell ez megvaz
2021. dec. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
88%

"Dehogy vannak leégve. A legtöbb ember szarrágó, eladná a lelkét 3 ezer forintért. Van, akinek az ingyen is drágán van."


Tényleg ez a magyarázat a dologra. Bent vagyok pár "adok-veszek" csoportban facebookon, sokan adnak értékesebb dolgokat (vagy legalábbis olyasmit, amiért egyesek nagyobb összegeket is adnának) akár ingyen is, csak mert nincs rá szükségük és minél hamarabb meg akarnak szabadulni tőlük. A "vásárlónak" egyedül a szállítást kellene megoldania. Szinte nincs egyetlen poszt sem, ahol ez elég lenne, mindegyiknél erőszakoskodnak, hogy ugyan vigye már el nekik az eladó még pluszban, vagy legalább adja fel postán (persze saját költségén).

2021. dec. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt 1, és rengeteg ilyen "kérést" láttam, gondoltam oda adom egy random embernek, megnéztem a srác profilját....inkább meggondoltam magam.
2021. dec. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
85%
off téma, de itt gyakorin olyat is láttam hogy valaki pozitív pcre tesztről akart képet kérni, hogy lóghasson a melóból XDDD
2021. dec. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Azok kéregetnek akiknek látszik hogy van pénzük. Ránézel a profiljukra, látod az új több milliós kocsit, vastag arany láncot a nyakukba stb.. Vagy pl gamer csoportokban az előző bejegyzéseikben a több százezres pct.

Szarr@gó férgek, a kutyát megb4sznák 10 forintért.

2021. dec. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
Na meg a gyerekkel kunyerálók a legjobbak. Küldenék nekik egy doboz kotont. Nyomorék prolik
2021. dec. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
66%
nekem van kuponom 4**1-3**5-4**5-3**7
2021. dec. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Tart még ez az akció amúgy?
2021. dec. 6. 17:53
 29/44 anonim ***** válasza:

most,hogy megtudtad, hogy egyszerre több is lehet, neked is kellene, mi?


de már emag is felfigyelt rá, nyugi

2021. dec. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
amúgy a fos emag elmehet a csába , leiratkoztam sőt már töröltem is a regisztrációmat mégis küldik a szarjaikat
2021. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!