Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szülőként hogy lehet feldolgoz...

Szülőként hogy lehet feldolgozni azt, ha a huszonéves gyerekének párkapcsolata lesz és a párja lesz a prioritás olyannyira, hogy havonta 1-nél több alkalommal nem is alszik már a szülői otthonban?

Figyelt kérdés
2021. dec. 6. 18:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez az élet rendje.
2021. dec. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt nem tudod feldolgozni, akkor menj el szakemberhez, mert vannak gondok.
2021. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Én örültem neki, amikor teljesen önálló lett és elköltözött. Annak is, amikor komoly párja lett.

Nekem az volt a célom, hogy egy önálló, független embert neveljek, aki képes élni az életét.

Ne vetítsd a gyerekedre, ha neked nincs életed. Ő nem a haverod, barátod. Nem az ő dolga, hogy téged szórakoztasson.

2021. dec. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
19%
Havonta egyszer? Ennyi idosen a tizeves gyerek pizsama partyzik.
2021. dec. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Huszonévesen más már kijött a börtönből, vagy külföldön dolgozik egy maga, némely szülő meg maga mellett tartaná a gyerekét haláláig? Betegek az ilyen szülők, főleg ha a fiú gyereket féltik...
2021. dec. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Fel lehet, mindenki feldolgozza. Régebben sem laktak a gyerekek a szülőknél egész életükben.
2021. dec. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Felnőttek, saját életük van.

Ne szólj bele az életükbe.

2021. dec. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Csak a szülők idősödnek. A gyerek meg majd sírhat-ríhat, ha nem tölt az életet adóival elég időt.
2021. dec. 6. 18:46
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, beteg az elméd. Nem kérte a szülőket senki, hogy gyereket csinaljanak és a gyerek sem kérte, hogy megszulethessen... A gyerek nem egy tárgy...
2021. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy felnőttként is rendszeresen látogatja a szüleit már így is nagy dolog. A környezetemben ismert legtöbb ember egy évben max 1-2 alkalommal megy el a szülői házhoz.
2021. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!