Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Töröljem az ismerőseim közül...

Töröljem az ismerőseim közül azt a lányt aki ghostingolt?

Figyelt kérdés
Ezekután nem látom értelmét hogy ismerősök legyünk egy ilyen nő személlyel aki le se sz.r. Rá írtam egy régi lány ismerősömre akivel régen találkozgattunk, elindult a beszélgetés, én kedves voltam vele, de aztán nem írt, és már el telt 2 nap is. Csak látta az utolsó üzenetemet. Régen amikor találkoztunk, adta a jeleket, feltünően közel hajolt hozzám, meg fel is hívott magához, meg kínált itallal, én akkor nem másztam rá, mert volt barátja, ezt tiszteletben tartottam. És most hogy ráírtam azt írta hogy örül hogy írtam, mesélt hogy vele mi a helyzet, küldött egy képet is magáról. Én reagáltam rá, írtam én is magamról hogy mi van velem, meg kérdeztem. De erre már nem válaszolt, csak látta, és már eltelt 2 nap is, vártam hogy írjon, pedig láttam hogy többször is fent volt online. Ebből azt szűrtem le hogy ghostingolt. Ezekután én nem látom értelmét hogy egy ilyen nő továbbra is az ismerősöm legyen, ti törölnétek? Bosszantó tud lenni az ilyen.. Hogy semmibe vesznek
2021. dec. 9. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy érzed, de nincs különösebb jelentőssége. Ha neked utána jobb lesz, akkor töröld.
2021. dec. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Töröld le, mert olyan nincs ja elfelejtettem vagy más dolgokra hivatkozna.Tiszteld meg magad annyival,hogy nem foglalkozol vele,csak annyit adj magadból,amennyit kapsz másoktól.
2021. dec. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen, csak úgy könnyebb továbblépni
2021. dec. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Nincs jelentősége. És nem ghostingolt. Az azt jelenti, ha párkapcsolatban van valakivel és szó nélkül lelép, eltűnik.

Eddig is az ismerőseid között volt. Most azért törölnéd, mert nem akar tőled semmit?

Ha neked így könnyebb, akkor töröld.

2021. dec. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én csak annyit vártam volna el tőle hogy csak simán beszélgessünk aztán úgyis alakul, miért van az hogy a férfi haverjaimmal simán tudok kommunikálni mindennap velük nincs ilyen hogy jaj nem ír többet mert nincs kedve.. Mellesleg az van kint az adatlapján hogy egyedülálló , de persze ezt nem tudhatom..
2021. dec. 9. 13:05
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem teljesen érthető, ha nincs kedve beszélgetni valakivel (jelen esetben veled) akár egyedülálló, akár nem. Ezek nem kötelező dolgok.
2021. dec. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem se szép nem válaszolni egy kérdésre, simán mondhatta volna azt higy most mennie kell mert álmos vagy megy munkába stb.

Nem kötelező beszélgetni valóban. De amikor kérdez valaki akkor válaszolok. Ha nincs kezem tovább beszélgetni akkor csak egy rövidet írok és befelyezem a beszélgetést azzal higy mennem kell ide-oda. Így nem is sertem meg és a beszélgetés is abbamarad.

Kérdező csak azért mert akkor flörtöl veled nem jelenti azt higy most akár tőled valamit. Ezen nem kell megsértődni. De ha jobban érzed magad tőle akkor töröld.

2021. dec. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De akkor miért írta hogy örül hogy írtam?
2021. dec. 9. 13:18
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
Udvariasságból talán.
2021. dec. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha torlod, az egy szerelmi vallomas. Ha te is ghostingolod, az menobb.
2021. dec. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!