Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak? Ghostingoltak...

Mit csináljak? Ghostingoltak...

Figyelt kérdés

1 hónapja randizok egy lánnyal. Irtó kedves, szép, és aranyos. Ápolónak tanul. Már tervezgettük a közös jövőt, amit ő hozott fel. Erre Reggel óta nem ír vissza. Azelőtt mindig visszaírt pár órán belül, akármi is volt. Ma is még az első üzenetem látta, de nem reagált rá semmit. Azóta 4 üzenetet küldtem neki de már meg se nézte őket.


Hogyan tovább? Próbáltam hívni, nem veszi fel.

Azthittem ő más... A szívem szakad szét megint...



2021. márc. 19. 20:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Reggel óta... Reggel. Óta. Nem napok óta, reggel óta.

Nem lehet H dolgozik, tanul stb? Dolga akadt?

2021. márc. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Még nem biztos hogy ignorál. Lehet történt vele ma valami ami miatt nem tud írni meg semmi, várj vele 1-2 napot. Ha utána se lesz semmi akkor gondolkozz el pár dolgon. Beszéltetek e bármit ami adhat gyanút arra hogy lelép? Írtál e neki te bármi olyat amit ő sértésként szűrhetett le?
2021. márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
62%
Mnyugi, lehet, hogy csak meghalt.
2021. márc. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
A gond a tovabbi negy uzenetnel van. Ha latta, de nem ir, akkor barmi oka is legyen, tilos hiszterikusnak lenni elotte, viszont vilagos, hogy valamilyen okbol nem akar, nem tud irni. Erre epul ra masik harom uzenet, amik utan mar az elsore valo valasz nem is eleg.
2021. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
43%
Amikor egy pancser vagy 😆
2021. márc. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%
Ennyire ne legyél ragacs.🙂
2021. márc. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Miért lennék pancser? Aggódom érte mert nem tudom most mi van... Tegnap egész nap együtt voltunk, és jól éreztük magunkat. Sőt, egész héten ez volt, semmi problémát nem láttam. Boldogan váltunk el. Ma meg láttam hogy többször is volt fent face-n és instán is, s mégse válaszolt.
2021. márc. 19. 20:14
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos hogy lelépett.Lehet csak nem ér rá🤷‍♀️🤷‍♀️

Dolgozik gondolom és azért nem válaszol.Ne kreálj összeesküvés elméleteket mert lehet van egy egyszerű magyarázata.

Ha pedig lelépett akkor elég csúnya dolog hogy nem mondja meg vagy írja le hogy vége.Majd írd már ki hogy mi lett.Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz a végszó🤔🤔

2021. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Várjál már egy kicsit.
2021. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Na, nem hiszitek el, kiírtam a kérdést, és egyből visszaírt... Aztán meg lehisztis picsázott mert írogattam neki amiért nem válaszolt... Ebből hogy tudok jól kijönni? Én bármi is van, visszaírok annak aki fontos, hogy ne aggódjon miattam. Én meg attól félek, hogy szakítani akar emiatt...
2021. márc. 19. 20:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!