Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki régen olyan...

Van itt olyan aki régen olyan volt mint az emberek nagy része itt, de teljesen megváltozott? Hogy sikerült?

Figyelt kérdés

Zárkózott, szorongó, sikertelen, önbizalomhiányos,pesszimista

Na és ezeket el tudta hagyni, és normális lett?


2021. dec. 11. 22:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
En azáltal hogy találtam magamnak olyan hobbikat amik érdekelnek és tovább tudtam fejleszteni benne magam ami folyamatosan egyre nagyobb és tobb önbizalmat okozott.
2021. dec. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nekem is lenne hobbim, ha tudnám űzni... Sajnos túl drága.
2021. dec. 11. 22:28
 3/18 anonim ***** válasza:
Mi lenne az a hobbi?
2021. dec. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Technikai sport.
2021. dec. 11. 22:39
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó munkával és jó pénzkereseti lehetőséggel megnyugodtam, elmúltak a szorongásaim, amikor biztonságban kezdtem érezni magam.
2021. dec. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Megismertem a párom (pont itt a gyk-n) és teljesen megváltozott az életem. Kirángatott az általad felsorolt dolgokból.
2021. dec. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

6# Korod, nemed?

Hát sajnos nekem itt nem sikerül ismerkedni.

2021. dec. 11. 22:55
 8/18 anonim ***** válasza:
En pont most megyek at ilyen valtozason ugyerzem. Mar kicsit se akarok megfelelni, azt csinalom amit szeretek. Te is magaddal torodj es ugy csinald h neked jo legyen. Ha meg vki csatlakozik epp az utadhoz az csak plusz
2021. dec. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én régen voltam normális, aztán amikor minden szétcsesződött, akkor ide menekültem valós kapcsolatok helyett.
2021. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

7, 33 éves nő vagyok. De ha azért kérdezed mert arra akarsz kilyukadni hogy nőként összejön itt de férfiként nem, akkor gondolja arra hogy a párom férfi és itt talált nőt, azaz engem :)

Egyébként nehéz, de nem lehetetlen. Évekig ismerkedtem itt, de ez az első komoly kapcsolat ami összejött. Az eddigiek vagy hazudoztak és csak személyesen derült ki, vagy eltűntek egy találkozó után. Na meg rengeteg már a találkozó előtt eltűnt.

2021. dec. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!