Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van egy régi ismerősöm aki...

Van egy régi ismerősöm aki régen tök normális volt elvileg, de elutazott valahová nyaralni egy hétre és mire vissza ért, teljesen megváltozott, furcsán viselkedik, néha zavarodott. nektek volt már ilyen ismerősötök? (mi történt vele?)

Figyelt kérdés
szóval egy ilyen drámai változás mitől történhetett, én annyira kíváncsi vagyok, nagyon megkérdezném az ismerősömet, de már nem vagyok vele egy helyen, de sokszor vissza gondolok hogy mi az ami ilyen drámai változást alakíthat ki egy nyaralásban. egy rossz kábítószer? vagy valami ismerőse meghalt ott? vagy micsoda? szóval ha ti ismertek ilyen embert aki az egyik pillanatról a másikra megváltozott, és tudtok valamit a háttérről megoszthatnátok.

2021. ápr. 27. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Én olyanról tudok aki kiment két hétre, és mikor visszajött ebbe az undormány országba teljesen depressziós lett, lényegében rájött hogy milyen undorító hely is magyarország.
2021. ápr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mi lehetett vele, ezer oka lehet.
2021. ápr. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!