Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mért őket védik az emberek?...

Mért őket védik az emberek? (leirás alatta)

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm feltette azt a kérdést,hogy miért sokalják a 2 óra masszázsra az emberek(inkább férfiak) a húszezret,ha képesek30-40 ezreket kifizetni arra,hogy 8percig szphassanak valakit.?

Erre mindenki ismerősöm támadta hogy mekkora egy izéé..szégyelje magát hogy szidja azt a férfit aki 8 percért 40 ezret elkér! Meg szánalmas.

Miért ő a szánalmas?

Most nem értem hogy miért nem azokat szidják akik ahoz az emberhez mennek és képesek annyit fizetni 8 percért..

Miért őket védik?

Családos apák,meg férfiak mennek és arra kifizetik akár az 50 ezret is.

És az ismerősöm nem értette miért,megkérdezte,és még ő lett letámadva,hogy undorító és szégyelje h elkér ennyit masszázsért..

Akkor most én kérdezem.

Szerintetek miért az ilyen undorító közönséges embereket védik?


2018. máj. 23. 23:03
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerősöd...


De még mindig nem védte senki sem a prostit, sem a kuncsaftjait. Egyszerűen csak annyi, hogy leírták, hogy hülye vagy, hogy azt hiszed, hogy az a szerencsétlen hím_urva csábítja el a kuncsaftjaidat.

2018. máj. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:

Te hülye vagy?

Szövegértés: ismerősömről van szó, az az más helyett írok mert neki nincs kedve ehez vagy más dolga van.

A másik olvastam a kérdését mert itt voltam végig vele, és páran védik őket.

Ahogy látom te meg rá vagy kattanva és már alig várod a választ hogy tovább szurkálodj

2018. máj. 23. 23:10
 3/57 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy az "ismerősöd" a másik kérdésnél vígan válaszolgat.


Ja és az is érdekes, hogy se te, sem az "ismerősöd" nem tudja, hogy az írásjelek után szóközt kell rakni. De gondolom biztos ugyanaz volt a magyartanárotok.

Máskor ha hazudsz, akkor legalább ne ilyen átlátszó módon tedd, mert ez így nagyon szánalmas

2018. máj. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom mit ugatsz be szövegértésre, alig lehet érteni amit ideböfögtél. Szopásért vagy szopatásért fizet valaki? Nem mindegy. Amúgy akármelyik, tényleg abberàltak az ismerőseid ha a kvázást védik.
2018. máj. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:

Attól hogy tud írni attól még mi van?

Én az én gépemnél ülök,ő meg a saját telefonját nézi. Ennyi. Vagy magyarázzam el mert már ketten nézzük a sok hülye embert itt.

Én is feltettem ezt a kérdést mert láttam az övét.

De rajtad látszik hogy csak egy troll vagy mert mondom alig várod hogy kötözködj

2018. máj. 23. 23:21
 6/57 A kérdező kommentje:

Mi ezen olyan érthetetlen?

Ismerösöm( nem irom le hogy tesó barátnő vagy rokon)

Feltette azt a kérdést hogy miért képesek kifizetni negyvenezreket azért ,hogy leszphassanak valakit 8 percért.

Erre még őt támadják le.

Ezen mi nem érthető?

Én meg akkor megkérdeztem ezt hogy miért ő a hülye mert a sok ember kifizet 8 percért csomó pénzt

2018. máj. 23. 23:25
 7/57 anonim ***** válasza:
100%

Pont ez az, hogy nem tud írni.


"Sajnos olyan helyen van munkám,ahol nem csak én egyedűl dolgozok,hanem többen vagyunk külön szobákba erre tellik.

Én azért hogy rendbe hozzam emberek derekát ,egészségét ,elkérek 20 ezret"


Itt egy részlet az "ő" kérdéséből.

Az írásjelek után nem tesz szóközt. Milyen ésdekes, ez a hiba nálad is mindenhol előfordul.

Nem tudja azt az alapvető szabályt, hogy "hogy" elé mindig vessző kell. Nicsak, hát te sem vagy tisztában a nyelvtan ezen alapszabályával.

Csak szeintem túl sok a hasonlóság?

2018. máj. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:

Ismeri a szábályokat,csak most ideges él lesz***ja.

Én megy úgy vagyok vele hogy így gyorsabban le irom mintha leálnék vesszőzni.mintha te nem ejtenél sose helyesírási hibát, mert gondolom tökéletes vagy.

Egy ilyen hét után meg majd pont azzal fogunk foglalkozni,hogy hol a vessző. A kérdésre keressük a választ, de eddig csak nagy felesleges baromságok jöttek.

2018. máj. 23. 23:36
 9/57 A kérdező kommentje:

Ennyi erővel akkor te vagy a régi fönököm mert annak volt ilyen stílusa, és az figyelt minden helyesírási hibára és siklott át a lényegen.

Most mondjam akkor,hogy: Jó napot András fönök úr! Ő volt a régi fönök. De mivel sok a hasonlóság az irásotok közt akkor tuti te vagy az

2018. máj. 23. 23:38
 10/57 anonim ***** válasza:
Na jó. Inkább megyek aludni, az neked is jobb lesz. Így legalább nem kell tovább hazudoznod és nem szégyeníted meg magadat mégjobban. Na jó éjt neked is és az "ismerősödnek" is.
2018. máj. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!