Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rá kerdezhetek egy programra...

Rá kerdezhetek egy programra vele vagy felejtsem el és csak barátság extrákkal kapcsolatot akar?

Figyelt kérdés
2 hete ismerkedünk lassan, volt mozi, vacsora egyik nap ez másik nap az... De miután ősze gabajodtunk azóta csak nála vagyunk esténként szinte mivel akkor végez alltalaban. Tegnap meg kért fizessek be neki 2 csekket mert a munka miatt nem fogja tudni. Előtte dolga volt el vitt magával a barátjához és a feleségéhez. Egyszer csak snassz kíváncsiságbol rá kérdeztem, hogy mit is szeretne szex kapcsolat, stb... Olyan mintha még ilyet volna. Nem erőltetem a kérdést de sajnos ezt az egészet nem tudom hova tenni. Mivel otthon lakik, a leg felső szint az övé, ő nem mutatott be az anyjának én viszont oda mentem mert így illik szerintem. Sajnos ilyen szituációban egyáltalán nem voltam még és nem tudom hova tenni, a normális segítség nagyon jól jönne amit előre is köszönök! A többire nem tartok igényt. N29
2021. dec. 12. 15:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Át írt pár szót, elnézést most látom csak
2021. dec. 12. 15:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de ezt tőle kell kérdezni
2021. dec. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Tud valamit a csávó, hogy a butuska szeretőt hazaviszi az anyjához meg a feleségéhez és még nincs lapáton :D
2021. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3, a barátja felesége...
2021. dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!