Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez már a barátságunk vége?

Ez már a barátságunk vége?

Figyelt kérdés

Hetediktől vagyunk osztálytársak egy lánnyal, akit kilencedik óta a legjobb barátnőmnek tartottam, és ő is engem a legjobb barátnőjének tartott.

Kilencedikbe jött az online oktatás, 3 hónap: ezalatt minden héten beszéltünk messengeren, azelőtt meg szinte mindennap beszéltünk, plusz iskolába is sokat együtt voltunk, meg bemt maradtunk suli után.

Tizedikben már 6 hónapig voltunk online oktatásba: ezalatt jó, ha 5x beszéltünk. Beszéltük, hogy nyáron majd minden hónapban találkozunk, aztán ebből a 3 találkozásból 0 lett, mert mindig volt valami kifogás.

Most 11-edikben az iskolában nagyon sokat nevetünk, de nagyon keveset beszélgetünk. Csak akkor ír rám, hogyha valamelyik fiú zaklatja és elküldi nekem screenbe.

Most is 3 hete hiányzik, mert mandulagyulladása van. 3 hete küldöm neki a házit, a vázlatot, de egyszer se köszönte meg. Mindig 1-2 szavas válaszokat ad.


2021. dec. 9. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon úgy tűnik
2021. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
+1, hogy ha ennyire tojik a fejedre, akkor ne küld el a házikat se
2021. dec. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, a kapcsolatok alakulnak főleg ilyen fiatal korban..
2021. dec. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most már nem is fogom. Az osztályból senki nem küldi el neki, mindenki csak megnézi az üzenetet. Remélem hiányzik még 2 hetet.
2021. dec. 9. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!