Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs szociális életem. Hogy...

Nincs szociális életem. Hogy kezdjek neki felépíteni egyet? Többi lent

Figyelt kérdés

Általános suli 8. Osztálya óta full egyedül érzem magam nincs baráti tarsasagom meg úgy szociális életem egyáltalán. Egy embert tudnék csak a barátomnak nevezni. Mióta gimnáziumba kerültem senkivel se alakult ki barátság talán mert túl bezarkozdtam az elején vagy igazából magam sem tudom… Lehet a COVID miatti bezártság tette ezt velem mert ha jobban belegondolok előtte minden jó volt tudtam beszélgetni az emberekkel fel tudtam oldódni legalábbis jobban mint most…. Régebben nagyon nevetgélő lány voltam, aki mindig hülyéskedik de ma már egyáltalán nem, csoda ha nevetek valamin, bár ez lehet amiatt van hogy nem alakult ki senkivel olyan barátság amiben kitudnék nyilni, pedig próbálkozom de egyszerűen bezártam…. És fogalmam nincs hogyan nyilhatnék újra ki… Erre még rátesz az hogy 0 onbizalmam van és lehet ez a probléma…. Nem szeretem magam egyáltalán… lehet hogy ha kihoztám magamból a maximumot és megszeretném végre önmagam akkor utána könnyebb lenne??

Mert észrevettem azt h ez nagyon befolyásoló h nincs onbizalmam…

Mit tegyek??

16l



2021. nov. 1. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Én barátkozok veled ha szeretnéd 18F
2021. nov. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy depressziós?
2021. nov. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Hasonló vagyok én is még most is (17f), magányosnak is éreztem kicsit magam egy ideig, de most már jobb sokkal hogy van egy kialakuló kapcsolatom. Nehéz helyzet ez tudom. Nagyon nehéz barátokat találni, mert mindenkinek vannak már, és senki sincs rádszorulva. Az önbizalomhiányra pedig annyit tudok mondani hogy próbáld meg leküzdeni, először gondold végig van-e rá okod. Durván túlsulyos/lapos vagy ? Csunya esetleg? Mi az ami miatt önbizalomhiányod kell hogy legyen? Agyban kell ezt eldönteni. Biztos mondta már valaki neked hogy szép vagy, biztos tetszettél már fiúnak, akik szerint szép vagy.
2021. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Önismerettel kéne foglalkozni, pl. pszichodráma csoport? Jobban megértenéd magad és úgy maguktól megváltoznak a dolgok.
2021. nov. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szőlőcukros_petraaa válasza:
figyelj..en is zárkozott voltam nagyon félek az emberektol de ha megmutatod nekik hogy van benned vki (mert midnenkiben van) tehat ha csak rohigcselsz hulyeskedsz lehet vki majd megszólít mert szimpatikus vagy..en nagyon nem tudok hozzaszooni ehez, mert nekem más a szitum de rolam midneki azhiszi egy nagykepu ozetlen semmi egyuterzes nincs bennem hol ott meg ennek a forditotja vagyok..ugyhogy szerintme add magad szarj le mindenkit....elevzd az életet
2021. nov. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bagoly válasza:
31%
Írj rám privátban és próbálok valamit kitalálni neked ami segíthet.
2021. nov. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!