Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondják az oltásellenese...

Miért mondják az oltásellenesek az oltáspártiakra, hogy birkák, amikor ők ugyanúgy nem fogadnak el semmilyen logikus magyarázatot mint a birkák?

Figyelt kérdés
Mivel értek a témához ezért ha egy oltásellenes valamit nem ért akkor értelmes logikus választ adok nekik.. erre vakon birka mondjára nem fogadják el csak mondják a hülyeséget tovább
2021. dec. 13. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Azért mert szerintük csakis az ő nézőpontjuk az igazság.
2021. dec. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Magukból indulnak ki.
2021. dec. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Aki birka, az oltáspárti vagy oltásellenes létére is birka. De te se a legélesebb kés vagy a fiókban, ha ezt itt kell megtudnod. Viszont szerintem csak unatkozol és azért írsz ki ilyen buta kérdést, amivel összeugraszthatsz néhány embert.
2021. dec. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Ez intelligencia kérdése, de te is tudod. Pont most láttam Facebookon, tudjátok terjed ez a fekete párducos hír, na és alatta is írogatják, hogy "ez csak a delta variáns" meg "csak az oltottakat támadja", "kiszagolja az oltást" és hasonlók. Semmi köze a hírnek a vírushoz vagy az oltásokhoz, de a buta oltásellenesek odaböfögnek valami nagyon "frappánsat" csak azért, hogy gúnyolódjanak. Szörnyen ostobák.
2021. dec. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
4írja jól, ez jómodor kérdése. Nincs joga senkinek jelzőket aggatni a másikra!
2021. dec. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Érdekelne, hogy miért gondolod, hogy az "értelmes logikus" válaszaid egyetemes igazságok. Mert a tévé is bemondta? Pókemberben is hiszel?
2021. dec. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Én azért vagyok oltásellenes és senkit nem birkázok le, mert ami most folyik a világban, az összecseng azzal, amit régebben, akár már a 90-es években olvastam. Legtöbbször utána keresek a dolgoknak, amúgy is rengeteget olvasok. Régebben, pár évtizede, még a betárcsázós korszakban, nem volt cenzúrázva semmi, nyíltan lehetett írni, olvasni sok furcsa dolgot. Az ember el is siklana ezek fölött, hogy ja, jó nagy marhaságokat írkálnak, ha nem lenne az a déjá vu érzés később, hogy én már hallottam ilyesmit.
2021. dec. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%

Francnak kell minden nap 56 összeugrasztó kérdést feltenni? A kutyát nem érdekli, ki oltott és ki nem. Nem tűnik fel, hogy palira vettek? Emberek vagyunk, mindenkinek elege van már a vírusból, a birkázásból, meg az összes szarságból! Míg te ennyire le vagy maradva, konkrétan észre sem veszed, hogy ez valójában miről szól. Tessék, ezzel foglald le magad, ne a szánalmas uszításoddal.


[link]


[link]

2021. dec. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

Ez olyan túldramatizálós agymosós videó...

A magyar állam propaganda videóiban is úgy van a hangulat, hogy nehéz helyzet van, de tartsunk össze! Vigyázunk egymásra! És már megszoktam, hogy minden hazug propaganda videóban a "gonosztevő" saját magát egy megmentőnek állítja be, a környezetet, természetet pedig egy gonosz bestiának. Emiatt olyan hatást vált ki az emberekből, hogy megbízzanak az államban, megmentőnek, jótevőnek lássa őket. Minden természeti "katasztrófa" az államok által jött létre. Mindent ők csináltak. Nem hogy ők nem a megmentők, hanem ők okozzák az egészet. Hiába álljuk ki a vírust, élünk túl bármit, azután még mindig ők csinálhatnak új vírust, vagy bármit, amit akarnak velünk. Ugyanaz a sablon lesz rajta: természeti, általunk irányíthatatlan katasztrófa, és az állam a megmentő.


Szerintem csak kicsit kéne belenézni a rendszerbe, hogyan működik, mert annyira látszik a pontos, megtervezett rajz egy önző, károkozó, mérgező szerkezetről. A jogrendszerben és a gazdaságban minden le van írva. Csak a tudatossági szintje a többségeteknek 0. Szóval fel sem fogja a többségetek az alap dolgokat, hogy pl. ne nézz mainstream médiát, ne csak egy forrásból tájékozódj, ne nézz tv-t, stb.

Alig jut el valamelyikőtök odáig, hogy kiolvasson pár gazdasági könyvet, nemhogy azt értelmezni, rendszerbe illeszteni. Annyira, de annyira könnyen látható. Én pedig ebből a tudásból megpróbálok profitálni, meggazdagodni és lelépni egy szigetre.

2021. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%

#9 Gondolom nekem szólt a válaszod. Túldramatizálós, agymosós videó? Nincs ebben semmi sem túldramatizálva. Ezek tények. Itt a Világgazdasági fórum videója is:


[link]


[link]

2021. dec. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!