Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A vírus szkeptikusok miért...

A vírus szkeptikusok miért mondják azokra akik a vírust komolyan veszik, hogy birkák és ébresztő!, amikor ők ugyanúgy nem hallgatnak meg érveket birka módján követnek egy csoportot?

Figyelt kérdés
Szakember vagyok és értek a vírusokhoz, többször a szkeptikusok feltettek kérdéseket interneten, személyesen is, hogy ezt mondja el valaki.. pl. hova tűnik nyáron a vírus.. erre értelmesen elmagyarázom a száraz kontinentális meleg hatását a légúti fertőzésekre, aztán megkérdezi jogosan hogy akkor hogy terjedt Indiába, azt is elmagyarázom neki, hogy ott egész más meleg van mint nálunk (párás egyenlítői meleg), valamint sokkal nagyobb a népsűrűség..... erre nem fogad el semmi választ csak nevet, meg jól van stb...MIÉRT?
2021. nov. 22. 07:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Az egyszerű gondolkodású emberekre jellemző, hogy csak az egyik oldallal szemben kritikusak, a másikban vakon hisznek. A politikában is ez megy.
2021. nov. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
1# ehhez mem kell egyszerű embernek lenni, illetve ezek alapján a nagy többség erre egyszerűnek mondható.
2021. nov. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is van olyan ismerősöm aki csak a saját igazában hisz, és még véletlenül sem lehet meggyőzni az ellenkezőjéről.
2021. nov. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
A kérdésre válaszolva pedig azért van ez mert a társadalom egy része azt látja hogy az elit vegig hazudta a 20. századot és a 21. században sincs ez másképp. Hazudtak jobb oldalon, hazudtak bal oldalon, hazudnak az iskolában, hazudnak a médiában, hazudnak a politikusok. Mindenki folyton hazudik hazudik hazudik. És ebben az óriási hazugságban éljük az életünket. Egy hazug propaganda gépezet irányítja a világot. Miért ne hazudnának a vírussal és az oltásokkal kapcsolatban? Az hogy az emberek ilyen szinten elvesztették a bizalmukat, és paranoiássá váltak az a hazug elit bűne.
2021. nov. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
59%

Így van 4-es!Nem kell egyszerűnek lenni ahhoz hogy ezt valaki lássa

Én nem vagyok szektás :D

De nem kérek oltást és nem érdekel senki véleménye

Ahol mindenki oltva van ott is terjed,akkor miről beszélünk?

Mióta oltás van azóta egyre jobban mutálódik ez a szar

Járvány kellős közepén nem oltunk tömegesen,ezt még a laikus is tudja :D

Mi akkor a kérdés?Igazából nem értem.

Nyáron a meleg miatt szorul vissza,ennyi.Télen visszatér így van,mint az influenza hiszen az is téli-őszi betegség ez tiszta sor

2021. nov. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

4-esnek van sajnos igaza. Én ugyan sem vírustagadó, sem oltásellenes nem vagyok, de amíg az emberek azt látják, hogy a vezetők ésszerűtlen intézkedéseket hoznak, egyszer ezt mondják, egyszer azt, addig nagyon nehéz elhinni bármit is.


Az elején úgy volt, hogy elég 1 oltás. Most kiderül, hogy a 4 sem elég, félévente oltassa magát mindenki.


Plusz októberben jelenik meg mindig a vírus, amikor 2 fokkal volt hidegebb mint szeptemberben.

Össze-vissza mondanak mindent, a külföldi híreket erősen eltúlozzák (tudom, mert rendszeresen járok külföldre és rokonok/barátok is élnek ott), akkor mégis hogy kellene bízni bármiben is?

2021. nov. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%

Persze!Humbuk az van

De mi vagyunk a hülyék szerintük :D

Isten adjon nekik józan észt vagy magukkal is jól kibacnak az immunrendszerükről már nem is beszélve

2021. nov. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

"Ahol mindenki oltva van ott is terjed,akkor miről beszélünk?"

Kismilliószor már el lett mondva.. 1. arról még hogy antitest van az orrban tud szaporodni. 2. oltottak nagy részének már nem hat az oltás mert fél éve oltották


"Ahol mindenki oltva van ott is terjed,akkor miről beszélünk?"

Mióta oltás van azóta egyre jobban mutálódik ez a szar"

Ez nem igaz, brit mutáns akkor jött létre mikor még nagyon kevesen voltak oltva.

Indiában még most sincs nagyon oltás a delta pedig már nagyon régóta jelent ott meg.

Mutáció ott alakul ki ahol nagyon sokáig tud a vírus jelen lenni, mert így van ideje a mutáció kiállítására, ez jellemzően csontvelő betegekben fordul elő ahol immunhiany van jelen


"Járvány kellős közepén nem oltunk tömegesen,ezt még a laikus is tudja :D"

Ez nem igaz.. pl. gyermekbénulas esetén pont a járvány közepén kezdték el a Szabin cseppeket és el is tűnt a vírus.

2021. nov. 22. 09:25
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
8. Én úgy látom hogy sokan úgy vélik hogy ez a vírus, pont az oltás miatt mutálódik.
2021. nov. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
46%
Mert a társadalmunk a tekintélyelvűségre épül... fősodratú média, youtube, facebook, insta stb... mindenki választ magának tekintélyeket, akik véleményét relevánsank tartja... onnantól kezdve, hogy kialakul valakifelé a tekintély, a tisztelet, onnantol kezdve, az ő véleményét tartja szentigaznak... és mivel valodi orvosok is beálltak a vírusszkeptikusok táborába, vannak valódi tudományos tények is szembeállítva az oltással, így aztan az emberek egy része, azokat fogja rlfogadni azoknak a tekintélyeknek, akik azokat harsogják... miközben az igazság valahol középpen van.
2021. nov. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!