Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok, ha megtudnáto...

Mit csinálnátok, ha megtudnátok, hogy 3 hónap múlva meghaltok? L

Figyelt kérdés

Elmondanátok a barátaitoknak, családotoknak, kollégáknak, osztálytársaknak? Járnátok továbbra is dolgozni/iskolába, vagy mást csinálnátok? Hogyan töltenétek azt a 3 hónapot?

Most fejeztem be egy sorozatot, amiben a lány megtudta, hogy agydaganata van, és 3 hónapja van hátra. Gondolkodóba ejtett, és kíváncsi lettem, vajon én mit csinálnék ilyen helyzetben. Ti hogy vagytok vele?



2021. dec. 18. 15:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%

Elmondanám annak akit érint a téma valamennyire is, mármint a barátoknak, családtagoknak igen...szerintem mindennap tönkre vágnám magam, betépnék meg innák ebben a 3 hónapban. Ameddig lehet ki élvezném ezt a maradék időmet...aztán kitudja lehet megjavulnák valahogy közbe :D sokat számít az ember lelki ereje is.


De ha ez tényleg igaz inkább tölts több időt a szeretteiddel.

2021. dec. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
En nem mondanam el senkinek, max az utolso hetekben. Munkat abba hagynam, es a termeszetbe jarnek meg a csaladommal barataimmal toltenek minden idot.
2021. dec. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
Kifizetném a lakáshitelt, mert nem kellene tovább gyűjtenem házra, írnék végrendeletet, aztán kötél
2021. dec. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Véghezvinnék valami hőstettet, aztán elajándékoznám a szerveimet a rászorulóknak, hogy legalább jó emberként haljak meg...
2021. dec. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyet otthagynám, de nem mondanám el, miért. Tegyük fel, hogy megtehetem, amihez kedvem lenne, akkor amíg viszonylag jól vagyok, utaznék még egy utolsót, van egy pár hely, ahová szeretnék eljutni. Családnak, páromnak elmondanám, sok időt töltenék velük. Mondjuk ez attól is függene, ők hogyan reagálának rá, nem szeretném, hogy nagyon rossz legyen nekik az az idő. Egyébként ha tutibiztos, hogy nem fogom túlélni, akkor elgondolkoznék hogy magam vetek véget neki, nem várom meg a legvégét. (egyébként sosem lennék öngyilkos, ilyen helyzetet kivéve.
2021. dec. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Beírnám magam a történelembe gyorsan. Van pár ötletem. ^^

De persze csak ha tuti megfogok halni.

2021. dec. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Kiíratkoznék az egyetemről. De járok másik iskolába, azt folytatnám. De az egyetemet alapból nem bírom már ideggel, akkor úgy meg tényleg sok lenne. Igyekeznék több időt tölteni a szeretteimmel. Suli mellett talán vállalnék diákmunkát is, hogy mikor úgy van akkor se egyedül üljek itthon. Meg legalább hagynék egy kis pénzt a családomra, ami esetleg a temetést fedezné, hogy ne legyen akkora extra kiadás, nyílván pont nem érdekelné ez a családom, de engem igen.
2021. dec. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
70%
Beletörődnék, hogy ez van. Legalább nyugodt lennék, az új "helyemen".
2021. dec. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám 100%ban elhinni, hogy így lesz. Maradna egy halvány remény. Egyébként elmondanám azoknak, akiket érint, vagy akik tovább számítanának rám, hogy ez van. Tehát kb minden közeli ismerősömnek. Barátok, család, főnök. Gyakrabban járnék haza, de nem hagynám abba az egyetemet és a munkát se. Továbbra is sportolnék stb. Szóval amíg tehetem ugyanúgy élnék, mint most. Talán kicsivel többször mondanék igent bizonyos dolgokra emiatt. 3 hónap sok idő, az utolsó hetekben kezdenék igazán félni és akkor máshogyan is viselkednék valószínűleg, de magamat ismerve ez a tagadásról és az őrültségekről szólna.
2021. dec. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%
Hát különösebben nem érdekelne. Lehet fejbe is lőném magam, ne szenvedve haljak már meg.
2021. dec. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!