Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálnátok, ha anyátok...

Mit csinálnátok, ha anyátok ezt hazudná nektek? "A testvéred egy hónap alatt annyi pénzt fog megkeresni, amennyit te kettő hónap alatt."

Figyelt kérdés

2021. júl. 29. 12:14
1 2
 1/12 Molyember ***** válasza:
95%

Miért hazudta ezt? Mi van, ha tényleg ennyit fog keresni? Eleve mi közöd hozzá? Te miért nem keresel ennyit?

Érzed, hogy miért hiányos némileg a kérdésed?

2021. júl. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lenézően mondta. Külföldre akar kihajtani. Testvérem mondta, hogy mennyit fog megkeresni közelében sincsen az én fizetésemhez.
2021. júl. 29. 12:19
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
A kettő hónap különbségért nem érdemes kimenni, mert az ott semmit nem ér.Felemészti a mindennapi megélhetés.
2021. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
98%
Ugyanezt tudom mondani mint az előző,Ha külföldre mennék akkor jóval több pénzért. Voltam mar kint,hazajöttem itthon tényleg kevesebbet keresek ahhoz képest,de itt vannak a barátaim,családom.
2021. júl. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Tehát tesód kevesebbet keress külföldön mint te?
2021. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
A megélhetési költsége is legalább a duplája lesz ,mint itthon.
2021. júl. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
98%
Ha külföldre megy, nyilván duplaannyit keres majd, de a lakás és élelmezés is dupla annyiba fog kerülni. Anyádnak meg kéne tanulni, hogy a viszonyítási alap is fontos.
2021. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Nyilvanvaloan rosszul esne, es megkerdeznem tole egyenesen, miert erzi szuksegszerunek azt, hogy a fejemhez vagja ezt (megha igaz is)?

Ha mindketten tisztessegesen es szorgalmasan vegzitek a munkatokat, akkor nem tul fair ez a fajta beszolas.

Ha arra akar kilyukadni, hogy neked is kulfoldre kene menned, az mas teszta.

Lehet valoban elgondolkodnek rajta, hogy en is fogjam a satorfamat es koltozzek.

2021. júl. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
A külfőldi munka csak akkor éri meg, ha nagyon sokat keresel, vagy ha nem kinnt élsz (csak szezonosan dolgozol). Mert az ok, hogy többet keres, de az csak akkor számít többnek, ha amúgy itthon vagy. Kinnt már a lakhatásra s alapvető dolgokra elmegy egy valag pénz.
2021. júl. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, keressen dupla annyit, nekem elég ami van.
2021. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!