Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van szégyenérzetem?

Miért van szégyenérzetem?

Figyelt kérdés
Valahogy ha kimozdulok itthonról, és elmegyek egy boltba rosszul érzem magam, hogy valamit tuti hibázni fogok ott. Ez dolog az, hogy maszkban tök rosszul érzem magam. Eddig is szarul éreztem magam, ha ilyen helyre kell menni, de mióta maszkot kell hordani, még rosszabbul. Azon is leszoktam magamban gondolkodni, hogy helyesen köszöntem-e. Legutóbb is a pénztárnál elejtettem a kártyámat, és tök kellemetlenül éreztem magam. Bár sosem volt önbizalmam.
2021. dec. 20. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Fejleszd magad meditacioban
2021. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szociális fóbiád van. Nem egy könnyen kezelhető probléma, de ha teszel érte, akkor leküzdhető.
2021. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkorodban elvették a szüleid. De felépíthető. Egy pszichológus jól jöhet hozzá, az segít leépíteni a tévhiteidet. Kötelező olvasmány: Almási Kitti: Bátran élni.

A maszknak meg mi köze van hozzá? Szégyellős embereknek direkt jól jön a maszk, mert jobban álcázva vannak. A Jó napot kívánok! köszönést hogy lehet elrontani? A hétköznapi kétbalkezességgel meg ne foglalkozz, mindenkivel előfordul, nem érdekes. Nem vagy fontos a pénztárosnak, mit érdekli őt, mint csinál egy idegen.

2021. dec. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Kivéve ha feltartod a sort
2021. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszed, hogy alacsonyabb rendű vagy másoknál. De nem vagy az. Erről kéne meggyőznie egy pszichológusnak.
2021. dec. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!