Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szemüvegesek! Ti szemüvegben...

Szemüvegesek! Ti szemüvegben fényképezkedtek?

Figyelt kérdés

Például profilkép készültekor

Vagy ha társkeresőre megy fel, akkor vegyesen szemüveges-, és nélküli képeket töltesz fel?

Igazolványképeknél? Jogosítványnál



2021. dec. 22. 12:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalos helyeknél szemüvegben, szórakozáskor sokszor anélkül, mert szemüveg nélkül szebbnek tartom magam, de azért természetesen vannak szemcsis képeim is.
2021. dec. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Régebben szemüveges voltam.

Természetesen szemüvegben fényképezkedtem. Vagyis úgy, ahogyan az utcán közlekedtem, ahogyan autót vezettem, ahogyan egy randira elmentem volna, ahogyan iskolába vagy munkahelyre jártam.


Ha olyan szemüvegem lett volna, amit csak olvasáshoz kell föltennem (mint az időseknek), akkor persze szemüveg nélkül fényképezkedtem volna.

2021. dec. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivel többnyire lencsét használok, elsősorban az az én arcom úgymond, így a legtöbb képem is nélküle készül. De volt fenn szemüveges kép is társkeresőn anno, ahogy smink nélküli, stb is, mert nem akartam, hogy randin legyen félreértés, hogy másképp nézek ki :D


Párom majdnem mindig szemüvegben van, a legtöbb képén is viseli. Az igazolványképeknél le szokta venni, mert ott eleve ritka ami jól sikerül és nem akar még a becsillanással is bajlódni.

2021. dec. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szemüvegben. Jól is áll meg mindig viselem, szóval úgy a valós.
2021. dec. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel erősen rövidlátóként szemüveg nélkül alig látok és csak alváshoz veszem le, számomra teljesen evidens hogy fényképezkedéskor is rajtam van.
2021. dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Is-is. Jogsimban, személyimben és az útlevelemben szemüveg nélküli fotó van, közösségi oldalakra, önéletrajzba többnyire szemüveges fotókat teszek.
2021. dec. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Vegyes. Általában kontaktlencsét hordok, itthon vagyok szemüvegben.
2021. dec. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Minden esetben szemüvegben, mivel úgyis mindig hordom, így szemüvegben hasonlítok a legjobban magamra.

De hivatalos képeken pedig egyébként is úgy szabályos.

2021. dec. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Nekem útlevélnél, személyinék mindig levetették.
2021. dec. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

9-es, nem nem vetetik le.


Egyébként próbálnák meg...

2021. dec. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!