Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez normális emberi viselkedés,...

Ez normális emberi viselkedés, vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés
sokszor nézek elhagyatott helyeken készült videókat amiket újra bejárnak, bezárt épületek, gyártelepek nyaralók stb. letűnt korok emlékei és gyakran kerít hatalmába olyan érzés hogy na ha én ott lettem volna ezt is meg azt is elvinném amit látok, ergo lopnék, ha épp minimális is az értéke mert csak egy lámpabúra ami itthon jól jönne és nem is tudom tartozik-e még valakihez meg hasonlók
2021. dec. 23. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Jaja ezen én is szoktam agyalni, ha ilyen videót nézek. Lehet egy két helyen akár jó cuccot is találni. Élőben még sosem voltam ilyen elhagyatott helyen, de majd egyszer.
2021. dec. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi beszoktunk járni a városunkban az elhagyatott búgorgyárba. Szeretem nagyon az ilyesmit. 2 éve az irodai részlegen még megvoltak a kidobott, bontatlan borítékok az önéletrajzokkal, pedig 2006-ban zárt be. Egy régi képet vittünk haza, talán egy naptár része lehetett, más érték nem volt már.

Szerintem, ha urbexes lennék és találnék valami tetszetős tárgyat hazavinném, már csak emléknek is.

2021. dec. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Mármint hogy normális-e, hogy lopni akarsz?Szerintem nem, de sokan megteszik.
2021. dec. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
lehet hülyeség is volt megkérdeznem, mert az alapvető emberi reakciók ezek, csak ők mindig úgy otthagynak mindent direkt :D nem akarok többes számban beszélni, csak szellemvárosok Magyarországon Gyulát követem, ott szoktam nézelődni
2021. dec. 23. 21:18
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Értem én, hogy tetszik az ilyesmi, azt is, hogy elvinnél pár apróságot.Ha ezen gondolkozol, az normális.Megtenni, az más kérdés.Én ilyen paranoiás figura vagyok, nem tudnék így elvinni semmit.Soha nem loptam, az ilyen elhagyatott helyeken lévő, főleg személyesebb cuccokról ha elvinném úgy érezném, hogy átkozott lettem.:D Ezt nem tudom szebben elmagyarázni, de marna a lelkiismeretem.
2021. dec. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
szerintem én meg is tenném ha lenne rá alkalmam
2021. dec. 23. 21:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Urbex Gyulát én is nézem, pont délután láttam a legújabb videóját.
2021. dec. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#5 véleményével értek egyet.

De ha mindenki így gondolkodna, hogy "csak ezt a kis mütyürt viszem el", akkor is előbb-utóbb elhordanának onnan mindent és nem lesz mit nézni annak, aki odamegy.

Ha bontásra ítélt az épület, akkor szerintem érthető, hogy valaki megment egy-két apróságot.

Egyébként én is nézem Urbex Gyula videóit ^^

2021. dec. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Még pár éve a szombathelyi kaszinóban voltam egyszer. Sok minden nem volt, semmi értékes, viszont rengeteg VHS kazetta még ott volt. Kettőt elhoztam amit otthon megnéztem, régi biztonsági kamera felvételek voltak rajta. Teljesen érdektelen. :D Viszont youtubeon vannak olyanok, akik azért találnak értékes dolgokat, mégsem hozzák el.
2021. dec. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!