Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez egy normális emberi viselke...

Ez egy normális emberi viselkedés?

Figyelt kérdés

Egy ember kaput lát a felfelé lépés esélyéhez és mindent megtesz, mindenkit lealáz, mindenkinek p*fázik, mindenkit gyomron tapos, csak hogy megkaphassa azt. Közvetlen vezetője vagyok, jó munkaerő, tényleg bármire ugrik, ha feladat van, de nekem ez annyira unszimpatikus húzás volt, hogy a gyomrom forog tőle.

A főnököm jelezte neki, hogy lehetne alattam csoportvezető. Felcsillant a szeme, hazament, aludt rá egyet, majd másnap közölte, neki ez nem elég, mellém akar kerülni, hasonló beosztásba. Hallom a hátam mögött, hogy fúr, hogy sehol nem lenne semmi, ha ő nem lenne, stb.

Jelen pillanat ott tartunk, hogy közölte a főnökömnek: vagy előléptetjük, vagy távozik.

Az én véleményem: a viszont látásra!

A főnököm meg berezelt, hogy "jajj megválunk egy ilyen jó embertől, hogy találunk másikat?". Ugyanmár...

Amíg el nem kezdett a hátam mögött megjegyzéseket tenni a munkám minőségére, addig támogattam is volna az ötletet. Ilyen formában viszont nincs szükségem olyan "jobb kézre", aki bármire képes az előre lépésért.

Nem féltem a pozíciómat, mert fiatal vagyok, mérnök. Ha holnap kilépek az ajtón, akkor holnapután belépek egy másikon, de nem kívánok olyan kollégával együtt dolgozni, aki egy óvatlan pillanatban elvágja a torkoma. Most erre közöljem én is, hogy vagy én vagy ő? :)



2017. máj. 22. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Gerinctelen kétszínű féreg....


Sajnos nagyon sok ilyen ember van. Mindent megtesznek azért, hogy nekik jobb legyen. Megaláz másokat, kirugat másokat.... Mindent a cél érdekében. Ne aggódj nem csak neked van hányingered az ilyen személyiségtől.

Hogy tud az ilyen tükörbe nézni...

2017. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amíg nem írtad, hogy mérnök vagy, addig azt hittem, egy helyen dolgozunk, kísértetiesen ugyanaz a sztori.

Ezek szerint gyakori :(

2017. máj. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!