Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tanultál 2021-től?

Mit tanultál 2021-től?

Figyelt kérdés

A kérdést saját magam ihlettem, mert úgy érzem az életemben egy sorsfordító év 2021. Úgy igazából nem történt semmilyen nagyobb volumenű esemény, de azt hiszem elkezdett megfogalmazódni bennem, hogy ki is vagyok valójában és mit akarok. Volt néhány szituáció, amikor életemben először nyíltan kiálltam másokkal szemben az igazamért (mások me is jegyezték, hogy ezt a határozott oldalamat eddig nem ismerték) és felálltam (szó szerint) olyan asztal mellől, ahol nem tiszteltek.

Fiatal korom ellenére húztam határokat, amiket nálam idősebbeknek sem hagytam, hogy átlépjék. Egyszóval nagyon sokat változtam és tanultam ebben az évben.

Ha gondoljátok osszátok meg ti a tapasztalatokat, szívesen fogadom!



2021. dec. 30. 00:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad az irányítást átadni senkinek, főleg nem akkor, ha az életünkről van szó. Tehát a kormány nálunk van mindig. ;) Ebben az évben, volt egy-két pillanat, mikor azt érezte az ember, hogy mások vezénylik a cselekedeteit, de igazából ez, leginkább az akaratból táplálkozott.
2021. dec. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy az emberi hülyeség és a hatalommánia határtalan és végtelen.
2021. dec. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy tényleg senkiben nem bízhatsz, maximum remélheted hogy nem ver át soha akiben minden bizalmad benne volt.
2021. dec. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Hogy tényleg semmi értelme az életnek
2021. dec. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Három dolgot: 1. Válogasd meg a barátaid; 2. A hatalom a legjózanabb embert is megrészegíti; 3. A bajban derül ki, hogy kire is számíthatsz igazán.
2021. dec. 30. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok dolog rajtam múlik, hogyan döntök/nem döntök, cselekszem.

Nem jó megoldás, hogy mindent magamba zárok, beszélni kell, meg kell szólalni.

Ez a társadalom egy nagy rakás xar, csak rosszabb lesz.

2021. dec. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy a társadalom mentális állapota és általános intelligenciaszintje annál is alacsonyabb mint amit hittem.
2021. dec. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a munkahelyek csak ideiglenesek.
2021. dec. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Hibát hibára halmoztam ebben az évben. Egy barátnőm mondta, hogy az élet addig dobja elénk ugyanazt a problémát, amíg meg nem tanuljuk kezelni. Ezt tanultam ettől az évtől, illetve hogy csak akkor lesz jobb életem, ha én magam kitartok, és hosszú távon tanulok a hibáimból.
2021. dec. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

2021-től semmit nem tanultam, ez az év eléggé kimerítő volt számomra lakásvásárlás, felújítás miatt. A munkahelyen is pangás volt, amit nem szeretek, de a lakás miatt jól jött ez az időszak.


Viszont értem miről ír a kérdező én a korábbi éveimet éreztem hasonlónak, minden évben úgy éreztem, pozitívan lépek előre az életben, főleg emberileg fejlődök nagyot.


Kicsit azt érzem, hogy ebben az évben pont ez az emberi fejlődés állt meg, cserébe anyagilag léptem előre, vagyis jelen állapotban leginkább csak lenulláztam magamat :D

2021. dec. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!