Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tanultál 2021-től?

Mit tanultál 2021-től?

Figyelt kérdés

A kérdést saját magam ihlettem, mert úgy érzem az életemben egy sorsfordító év 2021. Úgy igazából nem történt semmilyen nagyobb volumenű esemény, de azt hiszem elkezdett megfogalmazódni bennem, hogy ki is vagyok valójában és mit akarok. Volt néhány szituáció, amikor életemben először nyíltan kiálltam másokkal szemben az igazamért (mások me is jegyezték, hogy ezt a határozott oldalamat eddig nem ismerték) és felálltam (szó szerint) olyan asztal mellől, ahol nem tiszteltek.

Fiatal korom ellenére húztam határokat, amiket nálam idősebbeknek sem hagytam, hogy átlépjék. Egyszóval nagyon sokat változtam és tanultam ebben az évben.

Ha gondoljátok osszátok meg ti a tapasztalatokat, szívesen fogadom!



2021. dec. 30. 00:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

-Ki kell állni magamért, és hinnem kell önmagamban.

-Fontos, hogy milyen emberekkel veszem körbe magam, szóval nagyon körültekintően kell megválogatni a barátokat, ismerősöket.

-Nem szabad készpénznek venni bármit is.

-Az emberi hülyeség, ostobaság végtelen.

-Ne várjak semmi jót ettől a mai társadalomtól.

2021. dec. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
12%

XD


Majd halálunk után megsúgom.

2021. dec. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!