Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Boldog Újévet mindenkinek!🍀🥂🐷M...

Boldog Újévet mindenkinek!🍀🥂🐷Mit vártok 2022-től?

Figyelt kérdés

2022. jan. 1. 00:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Buék.🥳

Köszönjük szépen viszont kívánjuk. 🙂

Egészséget,még több örömet-boldogságot,sikereket,kitűzött célok elérését,új barátságos emberek megismerése és kapcsolat tartása. 🙂

2022. jan. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
43%
Kormányváltást kíván a 7-es? XD ellenzék ugyanaz mint a fidesz. Ide normális rendszerváltás kell, elég hülye aki, ettől a garnituratol vár változást :D ha az ember belegondol, úgy szét van bszva az ország, hogy ennek a rendbetetelehez nem 10 hanem 20 év fog kelleni...
2022. jan. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Búék mindenkinek! 🎉


Nekem az a fő tervem idén, hogy megtanulok egykerekűn tekerni. Holnapután rendelek is egyet:) 🤹

2022. jan. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Én már semmit, lesz ami lesz :D
2022. jan. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Én semmi különlegeset. Általánosságba véve, mindenem meg van, ami meg nincs, az belátható időn belül meg lesz.

Én a tavaszt várom igazán, akkor beindul újra az élet és véget vethetek a "téli álmomnak".

2022. jan. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
91%

#7-es vagyok. Nem tudom, minek kell ebből problémát csinálni, ez az én magánvéleményem és kész. Mellesleg rengeteg magyar ember van, aki OV-t le akarja váltani. Ha valaki más indult volna MZP helyett, akkor "normális" rendszerváltás történne?

Egyébként #12 ha szerinted már így szét van b.szva az ország, akkor nem mindegy neked, hogy lekerül Orbán vagy sem?

Régen múltam 18, és hozzáfűzném, hogy nem vagyok "töki'. :D

2022. jan. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban munka, egészség terén várok dolgokat.


Egyfelől magamtól várok el dolgokat, sok a megoldandó most az életemben. Azt remélem, hogy lesz hozzájuk erőm és a körülmények is jól fognak alakulni.



Szeretném, ha január közepén tényleg gond nélkül munkába állhatnék az új helyen, túlélném a próbaidőt és ez a hely végre beválna. Kicsit kalandos utam van munkahelyek terén, jó lenne, ha végre elérném a célomat illetve nem vernének át, kicsit sem.


Sajnos 10-15 éve tartó betegségeim vannak, amiket nem megfelelő hozzáállású TB orvosok ÉS gyógyszerektől való félelem miatt eddig nem vizsgáltattam ki. Fél éve végre elkezdtem, magánban (céges juttatás része a csomag). Ugyanezzel a magánnal van szerződése a leendő munkaadómnak is.

Sajnos még több orvosi vizsgálat, vérvétel, sőt, gyomortükrözés is vár rám.

Remélem, minél kevesebb gyógyszerrel jövök ki belőle és pláne szteroid nélkül...


Meg kellene csináltatnom 3 fogamat és kihúzatni egy bölcsességfogamat.


Kellene találnom egy klinikai szakpszichológust, lenne min dolgoznom vele.


Ezek mellett tart az esti egyetem, lassú életet igénylő ember vagyok és a sportból se akarok lejjebb adni soha többé (csak a terhesség alatt majd, ha lesz ilyen), úgyhogy ez rengeteg dolog.


Ezen kívül aggódom apumért.

Jó lenne összejönni a kiszemeltemmel.


2021 saját magamhoz képest igen-igen mozgalmas volt (csóró, otthonülős, munka mellett programozást tanuló szingliként a járda-szigeteken szoktam nyaralni és kirándulni, szóval ehhez képest), 2022-ben is fent kellene ezt tartani.



29N

2022. jan. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Boldog Újévet kívánok!

Legfőképpen egészséget, boldogságot!

Jól sikerült a 2021-es évünk, legalább ilyet szeretnénk most is.

Viszont a lelkiproblèmàktól szeretnék megszabadulni így ezen fogok dolgozni.

2022. jan. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
73%

16. Csak így becéztelek,bocsi töki. Xd

Én is örülnék neki,de arra voltam kívancsi hogy szerinted ez hogyan lehetséges,mikorra lesz...

2022. jan. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

19:

Nem tudok jósolni, ezért írtam, hogy REMÉLEM. 2022. április utolsó vasárnapján szokták megtartani a miniszterelnökségi választást, utána majd meglátjuk a végeredményt.

Hogyan lehetséges? Összefogással. De én speciel annak is örülnék, ha nem lesz a Fidesznek 2/3-a. Már az is szép teljesítmény lenne, mert akkor már látható a statisztikából, hogy OV népszerűsége lecsökkent.

Nem tudom, hogy mi fog történni, ha az ellenzék nyer... Ezt elismerem. De reményt adhat egy jobb élet bekövetkezéséhez. Ha minden marad változatlanul, az egészségügy és az oktatási rendszer (és más egyéb hely is) teljesen tönkremegy éveken belül. Bár már most pengeélen táncol mind a kettő, különböző iskolákban/kórházakban. Ez nem is vitatható, mind a két rendszerben tapasztaltam már szomorú negatívumokat az elmúlt pár hónap/év során.

2022. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!