Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Boldog Újévet mindenkinek!🍀🥂🐷M...

Boldog Újévet mindenkinek!🍀🥂🐷Mit vártok 2022-től?

Figyelt kérdés

2022. jan. 1. 00:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

És a másik baj,hogy vannak emberek,akik még vakon szeretik ezt a majmot.

Tehát attól még a 2/3 imádja,hogy mi nem szeretjük.

Lol én most imádkozom,hogy felvegyenek valahova. :DDD

2022. jan. 2. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Boldog új évet!


Az elmúlt hónapokban már jelentősen tettem érte, de még jobban rá akarok feküdni a "barátok keresése" témára. Alakultak jó kapcsolatok az elmúlt időben, remélem folytatódik az irány és sikerül szorosabb viszonyokat kialakítani.

2022. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Hogy alakult eddig nektek ez az év? Sikerült megvalósítani valamit a célotokból?


Én a 13-as vagyok, az egykerekűzés már megy azóta:)) --> [link]

2022. ápr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem rossz, apránként haladok mindenben. Májustól a nyárra is megvannak a tervek és tudok értük dolgozni, ősztől pedig lassan lezárul egy nagy korszak.


Én voltam aki barátokat szeretne gyűjteni, mert sok lemorzsolódott. Megismertem 1-2 társaságot azóta, egy aranyos lányt is, akivel sokáig jól alakultak a dolgok, de egyikből sem lett végül folytatás.


Néha letörtnek érzem magam emiatt, de csinálni akarom tovább és remélem sikerül olyanokat megismernem, akikkel hosszútávon is marad a kapcsolat.

2022. ápr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!