Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet kiszeretni valakiből?

Hogy lehet kiszeretni valakiből?

Figyelt kérdés
Most lett vége egy közel 2 éves kapcsolatomnak, ahol semmi komolyabb probléma nem volt. Megvoltak azok a kisebb összekapások amik teljesen normális egy kapcsolatnál és meg is beszéltük, viszont egyik pillanatról a másikra kiszeretett belőlem az exem. Ő se tudja miért. Ilyen van hogy valaki kiszeret teljesen véletlenszerűen a másikból?

2022. jan. 1. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vannak gondok, ha több időt tölt az ember a másikkal (9-11év), mert akkor varázspálcával nem múlnak el az érzések. Kommunikálj vele erről, majd a választ megkapod. ;)
2022. jan. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, hogy egyik pillanatról a másikra nincs. Olyan van esetleg, hogy fokozatosan, hónapok vagy nagyobb gondok esetén hetek alatt kiszeretünk valakiből. Ezeknél a hírtelen kiszeretős dolgoknál 90%-ban van egy harmadik fél akivel mostanában kezdett el csalni téged. Ezt velem is megcsinálták pár hónapja. Szintén majdnem 2 éves kapcsolatnál. A szakitás után derült ki, hogy már 2 hete csalt valakivel. Pedig nálunk sem volt semmi olyan probléma amit ne lehetett volna megbeszélni. De tudod az új mindíg jobb :D. Legalábbis addíg amíg ki nem jönnek a problémái.
2022. jan. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na igen. Beszéltem vele azóta, és ő sem tudta megmondani hogy miért szeretett ki belőlem. Egyszerűen csak nem érzi azt mint amikor megismert. Viszont mikor szakított velem, pont egy másik fiú volt a dologban. Szakított majd már össze is jött egy másik sráccal. A gáz az hogy 3 hétre rá megdugatta magát és szakítottak is. Szóval megint szingli, de meg is érdemli, hisz én bármit hajlandó lettem volna feláldozni érte.
2022. jan. 2. 00:03
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
Már megvan az új bika így már nem vagy fontos neki.
2022. jan. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%

Jah. Kellett neki egy másik f.sz. Az ilyen mindíg ezt fogja csinálni. Egyik srácról a másikra fog ugrálni amíg teljesen ki nem ég.


Viszont vond le a tanulságot. Soha senki másért ne áldozz. Csak magadért. Esetleg még a családodért hisz ők vannak veled születésed óta. Őket ismered a legrégebben. De ha nem olyan jó a viszonyotok akkor csak magadért. Ne olyanért akit 2 éve ismersz. Akármennyire szeretted. Tudom, hogy mit érzel most. Ugyan ezt megcsinálták velem is. Pedig én is mindent hajlandó lettem volna beáldozni érte. Hálistennek erre nem került sor és tudtam belőle tanulni.

2022. jan. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de jó lenne erre rájönni, mert mai napig megbolondulok az exemért...
2022. jan. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!