Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy lehet valakiből kiszeretn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakiből kiszeretni?17/l

Figyelt kérdés

Tegnap szakított velem a fiúm mert H o kiszeretett belőlem.

Azt mondta H nem az én hibám, egyszerűen nem megy neki

Más is járt már így?mi tévő legyek?

9 hónapig voltunk együtt



2021. jún. 28. 05:03
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Megunt.
2021. jún. 28. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Kiszeretni szerintem nagyon könnyű valakiből.

Voltam már így én is fiúval, hogy éreztem, hogy ennyi elég volt.

Szerintem ez fiatal korban normális, nem kell elkeseredni.

Neked most annyi a "dolgod", hogy magaddal törödj. Nem tudom mennyire volt komoly kapcsolat, de célszerű 'meggyászolni', hogy a későbbiekben ne tudjon belőled érzést kiváltani, tovább tudj majd lépni.

21/L

2021. jún. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Jó, de akik 20+ éve vannak együtt nem unják meg egymást? Nem is értem ez milyen indok..”megunt”..javítsa meg akkor.
2021. jún. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

De más a tizenévesek kapcsolata, mint a házas élet!


Egy 17-18 éves fiúnál/lánynál simán bennevan, hogy pár hónap/ 1 év után rájön, hogy nem ez a lány az igazi, és ez így is van rendjén!


Kérdezőnek ez most rosszul fog esni, de biztos így a jobb! Jobb egyedül lenni, mimt egy olyannal aki már nem szeret!


Fel a fejjel! Fiatal vagy, lesz jobb pasid is! ;)

2021. jún. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen előfordulhat, viszont nem 2 perc alatt. Valószínüleg már régebb óta így érez, de most érezte úgy, hogy véget kell ennek vetni. Egy ideig tuti rossz lesz, de gondolj arra, hogy hamarosan olyannal lehetsz együtt, aki tényleg szeret.:)
2021. jún. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Idő kell hozzá, hogy leépüljenek azok az idegkapcsolatok, amelyek az adott személyhez való kötődés kialakításáért épültek fel az agyadban. Ezt nem lehet gyorsítani. Próbálj sok programot szervezni magadnak. Legyél sokat barátokkal!
2021. jún. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Elég komoly párkapcsolat volt

Ma megyek visszadni a cuccait és utoljára beszélni egyet személyesen elbúcsúzni vagy mi a szösz

Csak az a baj H én még mindig szerettem annak ellenére h O nem

Bár nem O az első fiúm ,az előző 2 hónapig tartott

2021. jún. 28. 14:10
 8/15 anonim ***** válasza:
Tereld el a gondolataidat. Nézz filmet, gondolkozz valamin, csináld azt amit szeretsz. Azzal a fiúval kapcsolatban meg a rossz tulajdonságai legyenek a szemed előtt, amiket te nem szerettél.
2021. jún. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Hörpintős válasza:

Úgy lehet valakiből kiszeretni, hogy kiismered.

Megunod és kész.

Már nem tud adni számodra új ismereteket...Sem pedig nem tud hozzájárulni a fejlődésedhez. Ezért is van vége a sok kapcsolatnak.

A kapcsolatok csak addig működnek amíg van közös fejlődés, közös problémamegoldás és a 2 fél egymást tudja benne okosítani.

Ez a közös problémamegoldó-megismerő energia viszi előbbre az emberi kapcsolatokat. Ha már nincs közös fejlődés akkor leáll az egész kapcsolat, mert a pár valamelyik tagja külön kezd fejlődésbe, vagy egy hamradik valakivel. Valójában ez a hűtlenség ism és ez oka annak, hogy már nem kell a régi párod akiért annyira rajongtál.

Kiderült róla, hogy nem hozzád való, mert nem képes veled együtt részt venni az élet nagy dolgainak megértéseiben-problémáinak megoldásaiban.

De ha ennyit sem tudsz a párkapcsolatokról, akkor olvasd a hivatalos szakirodalmat és sokkal okosabb leszel.

2021. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Hörpintős válasza:

Ja és még valami.

Nem számít milyen volt, vagy mennyire jó volt.

Aki nem képes veled együtt fejlődni és nem forog veled együtt szinkronban az agya, azzal úgysem fogsz tudni kijönni sem az ágyban, sem azon kívül.

Az egyedülléttől meg nem félni kell hanem meglátni benne a lehetőségeket. Igen, nagyon nehéz egyedül.

De soha olyan szabadságod nem lesz, mint amikor egyedül vagy.

Egyedül azt tehetsz amit csak akarsz.

Utána visszajönni egy párkapcsolatba na az már a nehéz dolog.

Volt olyan barátnőm aki olyan sokáig volt egyedül, hogy már nem bírta a párkapcsolattal járó kötöttségeket. Annyira szabados lett az élete.

Ha megtetszett neki egy pasi akkor felszedte és lefeküdt vele.

Erre szokatta rá a szabadság és az egyedüllét. Nem volt már vagy 10 éve egy stabil tartós kapcsolata sem.

Ezért végül magára is hagytam. Éreztem, hogy képtelen és nem is akar már alkalmazkodni egy férfihez vagy egy családhoz.

A hosszú szingliséggel ez a probléma.

Ja és igen, a problémáit is egyedül szerette megoldani és nem közösen.

Így ebből máris tudtam, hogy ez a kapcsolat nem lesz hosszú életű.

2021. jún. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!