Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet elfelejteni...

Hogyan lehet elfelejteni valakit? Vagy csak kiszeretni valakiből? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel barátok vagyunk, de én idők elteltével többet éreztem. Annyira nem bírtam (mert szerelmes egy lányba 4 éve és fut utána de nem veszi észre hogy semmi értelme), hogy elmondtam neki hogy nekem nagyon tetszik. Erre úgy reagált, hogy nem tud semmit se tenni, mert mást szeret és én csak a barátja vagyok. Azóta sem bírom elfelejteni és nem megy, hogy egy pillanatról a másikra ne gondoljak rá vagy, hogy egyátalán lesz valami vele. Legbelül tudomásul vettem, hogy nem lesz semmi és én nem fogok abba a hibába beleesni, hogy futok utána úgyhogy minél előbb le szeretnék mondani róla! A válaszokat előre is köszönom!

2016. jún. 22. 11:16
 1/6 anonim válasza:
Hány éves vagy?Egyébként mindenkit el lehet felejteni idővel.És ha lesz másik majd azt fogod érezni,hogy mit szerettem én ebbe a srácba,mert aki most van az sokkal jobb.Segíthet az is,ha arra gondolsz,ő nem szeret,akkor te mit szeretsz rajta?
2016. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia, 14vagyok azert nem akartam megirni mert tudtam hogy jonnek majd azok a kommentek hogy jaj 14vagy nem nagy szeretlem, de en azthiszem hogy akarhany eves vagyok ugyanugy johet az erzes. Ja es nemtudom mit eszek a fiun de valahogy az elso pillanttol megfogott.. Pont ezaz nemtudom leirni mit erzek mert annyira szeretem ot. De amugy meg nagyon sokat bunkozik velem es nagyon sokat mesel a lanyrol akibe szerelmes meg minden. Mikor elmondtam hogy tetszik nekem azthittem hogy mar legalabb nem fog beszelni a lanyrol mert tudja hogy nekem ez nem esik jol, de nem igazan fogta fel.
2016. jún. 22. 12:01
 3/6 anonim ***** válasza:
saját tapasztalat, ha tényleg nagyon oda vagy érte akkor nem fogod elfelejteni addig amíg nem jön valaki más. de annak a valakinek olyannak is kell lennie, akibe igazán beleszeretsz. én 8 évig voltam reménytelenül szerelmes egy srácba, szenvedtem ez idő alatt végig, hiába voltam túl 2 kapcsolaton is, nem tudtam elfelejteni. most, hogy megtaláltam az igazit, már eszembe se jut az a bizonyos srác :)
2016. jún. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor fogod igazán elfelejteni, mikor beszeretsz valaki másba
2016. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, nekem segített az időszakos emberutálatom, meg az, hogy összegyűjtöttem minden olyan dolgot, amivel megbántott, esetleg rosszatt tett ellenem, vagy egyszerűen csak, mikor undorítónak találtam. Bunkó volt veled, állandóan bunkózik, ez elég indok, hajrá :D
2016. jún. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudtam elfelejteni azt, akibe én szerelemes voltam, hogy mindig eszembe jutottak azok a jelenetek, amikor megbántott valamivel..

Ez mind legyőzte a "szerelem" érzését, mára elértem azt, hogy ugyanúgy nézek rá, mint mielőtt nem tetszett, sőt most még lehet utálattal :D

2016. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!